Автобусний перевізник FlixBus відкриває три нові лінії з України в Польщу і Чехію

Автобусний оператор FlixBus відкриває з 4-5 листопада три нові маршрути з України: Київ – Варшава – Щецін, Чернівці – Варшава (обидва – Польща), Львів – Острава (Чехія).

Як повідомив директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії Міхал Леман в ході конференції у вівторок, маршрут №3222 Київ-Варшава-Щецин, який буде виконуватися спільно з партнером ФОП Сергій Шерстюк, буде проходити також через міста: Житомир, Рівне, Луцьк, Люблін, Лодзь, Познань і Гожув-Великопольський. Частота рейсу – два рази на тиждень.

Маршрут №3241 Чернівці – Варшава (партнер – IB – АВТО) буде проходити через Коломию, Івано-Франківськ, Львів і Люблін. Частота – три рази в тиждень.

Маршрут №CUA025 Львів – Острава (партнер – ACIK, Польща) – через Краків, Катовіце і Богумін. Частота – два рази на тиждень.

“Перші дві лінії – повністю відповідають” зеленим “стандартам FlixBus. Третьою лінією повністю керуватиме компанія ACIK, але ми також будемо продавати квитки на цей рейс. У автобусах ACIK є окремі місця, які позначені зеленою наклейкою, які будуть призначені для пасажирів FlixBus” , – сказав він.

За його словами, до теперішнього часу мережа FlixBus з’єднує 16 міст України з 12 областей з 48 містами Європи (шість країн).

Як повідомлялося, 7 липня 2020 року автобусний оператор FlixBus оголосив про запуск внутрішніх рейсів в Україні.

FlixBus, розвиваюча автобусні перевезення по Європі та США, заснована в 2013 році. Працює по моделі партнерства з автобусними регіональними перевізниками, які надають свої автобуси і документи на маршрути, а FlixBus займається продажами, маркетингом і керуванням графіками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *