Автобусний лоукостер FlixBus запустив внутрішні рейси в Україні

Автобусний лоукостер FlixBus запускає внутрішні рейси в Україні – з 8 липня 2020 року відкриваються напрямки Київ – Одеса – Затока; Київ – Житомир – Рівне – Львів; Київ – Житомир – Новоград-Волинський – Рівне – Львів – Ужгород. Про це повідомили у перевізника, передає Центр транспортних стратегій.

Автобуси за маршрутом Київ-Одеса-Затока будуть відправляються три рази в тиждень: в п’ятницю, суботу та неділю з Києва о 22:50 з прибуттям о 6:00 до Одеси і о 7:50 в Затоку. Назад автобус їхатиме в суботу, неділю і понеділок о 19:00 з Затоки із зупинкою о 20:50 в Одесі і прибуттям до Києва о 4:10.

Лінія Київ-Львів курсуватиме щоденно з відправленням о 7:50 з Києва і прибуттям о 15:00 до Львова. Назад автобус виїжджатиме о 10:00 зі Львова, а прибуватиме до Києва о 17:00. Зупинки будуть в Житомирі та Рівному.

Маршрут Київ-Ужгород буде працювати на запущеній раніше лінії Київ-Відень, яка їздить двічі на тиждень: у середу і суботу автобус їхатиме з Києва о 7:50 і прибуватиме до Ужгорода о 21:25, з зупинками в Житомирі, Новоград- Волинському, Рівному та Львові. Назад автобус виїжджатиме в понеділок і п’ятницю о 4:00 з Ужгорода і прибувати о 15:55 до Києва.

На маршрутах працюватимуть автобуси Mercedes, Man і Neoplan середнього віку 6 років. Кожен з них обладнаний кондиціонерами і розетками, в салонах також є Wi-Fi.

Також в компанії обіцяють, що будуть дотримуватися на внутрішніх лініях тих же стандартів дезінфекції та гігієни, що і на міжнародних.

Нові лінії запущені в партнерстві з компанією Euroclub, а тому на автобусах буде оригінальне брендування Euroclub і зелені наклейки In copperation with FlixBus, за якими їх можна буде дізнатися на зупинках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *