Австралійці хочуть вкласти в будівництво вітроелектростанції на Херсонщині 76 млн євро

Австралійська компанія CWP Global планує інвестувати 76 мільйонів євро (90,2 млн доларів США) в будівництво вітроелектростанції на Херсонщині.

Як інформує Kherson.net.ua, потужність станції складе 73 МВт, а кількість працівників – 360 осіб.

За інформацією видання, на даний момент міжнародний розробник енергетичної інфраструктури CWP Global придбав відповідний наземний вітрової проект. 6 серпня стало відомо, що будівельні роботи почнуться не раніше 2023 року.

“Потенціал відновлюваної енергетики України і її близькість до зростаючого ринку Європи стали ключовими моментами при виборі місця для будівництва вітроелектростанції CWP Global”, – заявив голова компанії Марк Крендалл.

CWP Global хоче підтримати перехід України від виробництва енергії на основі викопного палива до низьковуглецевої майбутньому, а також бачить в нашій країні потенціал виробництва зеленого водню в Західну Європу.

Австралійська компанія CWP з центральним офісом в Ньюкаслі заснована в 2007 році. З тих пір вона розробила майже 2 000 МВт проектів відновлюваної енергії. Це, до речі, і найбільша в Європі діюча наземна вітрова електростанція.