АВК почала виробництво штучного м’яса

«Кондитерська компанія АВК» розпочала виробництво штучного м’яса під брендом Dreameat. Про це повідомив власник компанії Володимир Авраменко на своїй сторінці в Facebook.

Він зазначив, що в одній котлети – 21 г білка, збалансованого за амінокислотним складом. Продукт містить клітковину, залізо і фосфор. «Ми зробили продукт без антибіотиків, холестерину, штучних ароматизаторів, барвників та консервантів.

Dreameat – перший рослинне м’ясо на ринку без змісту метилцелюлози. Простими словами, без паперу », – заявив Володимир Авраменко. На сайті компанії коробка, в якій 1 заморожена котлета, пропонується за 92 грн.

Для довідки: АВК – один з лідерів українського кондитерського ринку, входить в ТОП-100 світових кондитерських компаній. Сьогодні експортна географія АВК – це понад 60 країн світу. Виробничі потужності розташовані в м Дніпро. У 2016 році компанія встановила лінію по виробництву кави і вивела на ринок власну торгову марку BARISTI. АВК розвиває мережу фірмових магазинів. Запущено в роботу інтернет-магазин з продажу власної продукції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *