“АВК” планує викупити свій вилучений за борги завод в Дніпрі

На електронному аукціоні OpenMarket (ДП сетах) виставлені будівлі і споруди кондитерського заводу “АВК” в місті Дніпро із загальною стартовою вартістю 120,7 млн ​​грн.

Викупити їх планує колишній власник компанія “АВК”, повідомили в прес-службі компанії.

За даними сетах, всього на торги виставлені 2 лоти:

– будівлі і споруди загальною площею 37,49 тисяч квадратних метрів зі стартовою ціною 97,24 млн грн;

– будівлі і споруди загальною площею 9,93 тисяч квадратних метрів зі стартовою ціною 23,48 млн грн.

При цьому проведення торгів призначено на 20 лютого 2020 року.

“Відома компанія” АВК “входить в ТОП-3 найбільших кондитерських компаній України, тому, впевнений, що цей лот зацікавить ринок і знайде нового власника”, – зазначив генеральний директор сетах Віктор Вишнів.

У той же час стало відомо, що компанія “АВК” планує брати участь в торгах з продажу вилученого у неї за борги кондитерського завод в Дніпрі.

“Виробництво продукції не призупинено. Зараз компанія планує брати участь в аукціоні”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в серпні 2019 року Господарський суд Донецької області відстрочив до 13 грудня 2019 року про передачу кондитерської фабрики “АВК” в Дніпрі “Промінвестбанку”.

“Промінвестбанк”, який належить російській держкорпорації “Зовнішекономбанк”, відсудив у “Кондитерської фабрики АВК” завод в Дніпрі за борги за договором про відкриття кредитної лінії в 1,37 млрд грн. Суд звернув стягнення на нерухомість, де розташовані виробничі цехи фабрики АВК, а також основні гроші і транспорт, майно продадуть на публічних торгах, йдеться в рішенні суду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *