Авіакомпанія SkyUp оцінює збитки в I пол.-2020 на розмірі понад $ 30 млн

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines (Київ) оцінює загальну суму збитків за перше півріччя в розмірі понад $ 30 млн, повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” в прес-службі компанії.

Крім того, в SkyUp розповіли, що внаслідок карантину, введеного через пандемію коронавируса, до теперішнього часу авіакомпанії вдалося зберегти близько 90% співробітників.

“Ми зараз в очікуванні того, що країни поступово будуть відкривати свої кордони для українських громадян, і ми повернемося до виконання польотів в повному обсязі і відновимо нашу команду”, – додали в SkyUp.

За наданими даними, в період з січня по червень 2020 року авіакомпанія перевезла 568,9 тис. Пасажирів, оперуючи 11 літаками. При цьому в минулому році за аналогічний період компанія перевезла майже 668,7 тис. Пасажирів, що на 18% більше від нинішніх показників (з січня по червень 2019 року флот SkyUp поступово збільшувався і в червні компанія отримала восьмий літак).

Як повідомлялося, авіакомпанія SkyUp Airlines в найближчі п’ять років хоче збільшити свою частку на ринку українських авіаперевезень до 50%. Крім того, в 2021 році компанія має намір підвищити пунктуальність рейсів до 85-95%, а до 2022 року – збільшити флот на п’ять-сім літаків.

ТОВ “Авіакомпанія” Скайап “зареєстровано в Києві в червні 2016 року. Засновником є ​​ТОВ” ACS-Україна “Тетяни і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp!

На початку 2018 року авіакомпанія отримала від Державіаслужби України сертифікат експлуатанта, а також сертифікат TCO, який видається Європейським агентством з безпеки польотів (EASA) і дає право здійснювати польоти в ЄС. 21 травня 2018 року авіакомпанія здійснила свій перший рейс Київ – Шарм-ель-Шейх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *