Авіакомпанія “Роза Вітрів” має намір зайняти 75% ринку внутрішніх рейсів в Україні

Авіакомпанія “Роза Вітрів” (Windrose) хоче зайняти 75% ринку внутрішніх перельотів по Україні та додатково розширити внутрішню мережу.

Про це розповів генеральний директор компанії Володимир Каменчук в інтерв’ю ЛИГА.net.

За його словами, новими повітряними напрямками можуть стати Ужгород, Вінниця, Полтава і Хмельницький. Раніше в списку потенційних нових маршрутів по Україні фігурував Кривий Ріг (Дніпропетровська область).

Раніше в Windrose розраховували, що внутрішня програма зможе покривати себе до кінця другого року роботи.

Однак криза внесла корективи: рік тому в компанії було в середньому 21 міжнародний рейс в день (на 180-218 крісел). Сьогодні в середньому літає по 3-4 рейси на день. Також в компанії очікують програму код-шерінгової співпраці з МАУ.

Зараз середнє завантаження внутрішніх рейсів становить 68%. Як розповів Каменчук, за місяць до вильоту квитки купують тільки 10% пасажирів, за 2 тижні – 15%, за тиждень – 50%, ще 25% – за 72 години до вильоту.

Відомо, що міста України “Роза Вітрів” має намір пов’язувати через Київ. При цьому для спрощення стикування регулюючі органи дозволили пасажирам не проходити повторну перевірку на авіабезпеки в “Борисполі”, однак це рішення повинен впровадити сам аеропорт.

Як зазначається, зараз прилетіли виходять в загальнодоступну зону, після чого змушені перед входом в зал вильоту проходити через металодетектори і віддавати на перевірку свою ручну поклажу. Для відмови від цієї практики в “Борсіполе” повинні передбачити транзитний коридор, який дозволить пасажирам підніматися з першого рівня прильоту відразу в зал вильоту на другому поверсі.

Коментуючи ціну квитків по $ 30, Каменчук назвав її такою, яка суперечить собівартості і не має економіки. Він визнав визнав, що Windrose також продає дешеві квитки, однак робить це зараз для того, щоб принести на ринок культуру внутрішніх перельотів.

Як відомо, на даний момент внутрішні рейси по Україні виконують також авіакомпанії МАУ і SkyUp. Перша використовувала їх для доставки пасажирів на пересадку на міжнародні рейси в аеропорту “Бориспіль”, друга позиціонує їх як соціальний продукт, який фактично субсидується за рахунок міжнародних рейсів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *