Авіакомпанія Flynas з Саудівської Аравії виходить на український ринок

Авіакомпанія Flynas (Саудівська Аравія) виходить на український ринок з регулярними рейсами між Україною та Саудівською Аравією.

Як повідомляється на сторінці Міністерства інфраструктури України в Facebook, 31 травня відбулася зустріч міністра інфраструктури Олександра Кубракова і головного виконавчого директора Flynas Алмоганни Бандера.

“Кожне нове авіасполучення – це, перш за все, нові можливості для розвитку бізнесу, туризму і інтеграції України в світові ринки. Саме тому збільшення регулярних напрямків прямого авіасполучення – серед пріоритетів міністерства. Ми хочемо, щоб Україна стала великим міжнародним авіахабом, і такі кроки роблять нас ближче до цієї мети “, – цитує прес-служба Кубракова.

Раніше Україна не мала регулярного прямого авіасполучення з Саудівською Аравією. Для здійснення перельоту був потрібен трансфер через Стамбул, Доху або Дубай.

Flynas – провідний лоукостер Саудівської Аравії, з парком в 30 літаків. Авіакомпанія виконує більше 1,2 тис. Рейсів щотижня по 35 внутрішнім і міжнародним напрямками. Нещодавно авіаперевізник уклав угоду з Airbus про придбання 120 нових літаків загальною вартістю $ 8,6 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *