Авіакомпанія Bees Airline до літа збільшить флот до 6 літаків: чому це рекорд для України

Українська авіакомпанія Bees Airline має намір до сезону весняно-літньої навігації поповнити флот ще двома літаками, довівши його таким чином до шести літаків. Про це повідомив генеральний директор Bees Airline Євген Хайнацький в інтерв’ю Delo.ua.

За словами Хайнацького, зараз авіакомпанія має 4 літаки, тобто збільшення флоту ще на 2 літаки означатиме збільшення флоту на 50%.

“А це означає і збільшення рейсів на 50%. Що цьому може завадити? Тільки ситуація з пандемією, з обмеженням польотів. Якщо все це заважатиме нам нарощувати пасажиропотік, ми можемо зрушити початок польотів по 6 літаках на пізніший термін”, – пояснює генеральний директор “Bees Airline”.

При цьому, за його словами, компанія в жодному разі не обмежуватиметься 4 літаками, але підлаштовуватиметься під ситуацію.

“Немає сенсу загнати сюди літак і літати на збитки на внутрішніх рейсах, або ж ставити його, заявляти рейси і потім скасовувати їх”, – вважає Євген Хайнацький.

Він наголошує – компанія у березні 2021 року розпочала польоти на двох літаках Boeing 737-800. І ще два літаки перевізник отримав упродовж наступних 1,5-2 місяців. За словами Хайнацького, це свого роду рекорд в Україні, оскільки такого короткого проміжку часу з моменту сертифікації до моменту поповнення флоту до 4 літаків ще не було ні з кого з українських перевізників.

“Потреби в перельотах зростатимуть. Україна до пандемії показувала зростання пасажиропотоку на 30-40% щороку. І я впевнений, що після пандемії таке зростання продовжуватиметься. Тому збільшення флоту дуже актуальне”, – заявив Євген Хайнацький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *