АТБ запатентувала логотипи аналогів Coca-Cola, Fanta і Sprite

Найбільша в Україні мережа продовольчих супермаркетів АТБ запатентувала логотипи для напоїв, аналогічних продукції компаній Coca-Cola.

Як повідомляє dev.ua, патент на промислові зразки логотипів для напоїв The Cola, The Lemon і The Orange був виданий ТОВ “АТБ-Маркет” 25 серпня по заявці маркетинг-директора АТБ Валерія Бондаря.

Офіційно цю інформацію в компанії не коментують. Однак, як пояснив виданню один з менеджерів компанії, заявку на реєстрацію такої інтелектуальної власності АТБ подала, коли в мережі були припинені поставки продукції Coca-Cola: в лютому 2021 року це напої зникли з полиць АТБ, оскільки компанії не домовилися про умови поставок.

АТБ в результаті вирішила проводити схожі напої під власними торговими марками: розливають їх в Дніпрі на потужностях одного їх місцевих виробників, але яка саме компанія їх виробляє, співрозмовник dev.ua не повідомив.

У той же час в прес-службі АТБ виданню повідомили, що співпраця мережі з Coca-Cola вже відновлено, причому для АТБ компанія поставляє унікально фасовані напої в пляшках ємністю 2,25 л.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *