“АТБ” вводить обмеження на кількість покупок, а в “Сільпо” активно заповнюють полиці

Компанія “АТБ-маркет” з 18 березня 2020 року ввела в своїх супермаркетах обмеження на кількість покупку деяких груп товарів. Про це повідомили в прес-служббе компанії.

В умовах карантину в багатьох супермаркетах відзначений збільшений попит на товари і продукти першої необхідності. З метою забезпечення можливості населення придбати всі необхідні товари, вводиться обмеження на кількість покупок деяких товарів: пиво, вода і напої будуть відпускатися в кількості до 12 штук в одні руки. А весь інший товар в кількості до 5 штук / кг одному покупцеві.

При цьому компанія продовжує працювати в штатному режимі у всіх регіонах України. Був введений в асортиментний перелік магазинів аналогів вітчизняної продукції, в зв’язку з можливими перебоями в поставках власного імпорту з таких країн, як Італія, Польща, Словаччина і так далі.

Що стосується роботи інших продуктових мереж, в “Сільпо” також відзначили підвищений попит на товари першої необхідності, але обмежень там не вводять.

“Ми бачимо збільшення попиту на окремі групи товарів, наприклад крупи, але це очікувано і прогнозовано для нас, їх достатня кількість на складах, тому ми активно працюємо, оперативно підвозимо в магазини і заповнюємо полиці, щоб гостям всього вистачало,” – заявили в прес -службі “Сільпо”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *