АТБ та “Аврора” посіли треті місця у рейтингах дискаунтерів Центральної та Східної Європи

Українські рітейлери АТБ та “Аврора” увійшли до трійки провідних дискаунтерів Центральної та Східної Європи (ЦСЄ), слід з дослідження Colliers ExCEEding Borders Retail Report.

У звіті ExCEEding Borders про торгову нерухомість та ринок дискаунтерів регіону ЦСЄ розглядалася ситуація та перспективи на ринках 16 країн: Албанії, Білорусі, Хорватії, Боснії та Герцеговини, Болгарії, Чеської Республіки, Естонії, Латвії, Угорщини, Литви, Чорногорії, Румунії, Польщі Словенії, Словаччини та України.

Українська продуктова мережа АТБ зайняла третє місце за кількістю магазинів — їх у неї 1270. Більше цього показники лише у німецької компанії Schwarz Group, яка володіє Lidl, яка має більше двох тисяч магазинів, і польській Biedronka — понад три тисячі.

Українська “Аврора” посіла третє місце серед непродовольчих дискаунтерів регіону ЦСЄ – до неї входять 650 магазинів. Її випередили Pepco з 2500 магазинами та KIK з 1000 магазинів. Цікаво, що на відміну від більшості конкурентів магазини “Аврора” знаходяться лише в одній країні.

Colliers International – багатопрофільна компанія, яка надає професійні послуги у сфері комерційної нерухомості. Її офіси діють у 67 країнах.

Українська компанія АТБ заснована у 1993 році та спеціалізується на роздрібній торгівлі. Асортимент магазинів становить понад 3500 найменувань товарів продовольчої та непродовольчої групи, з яких близько 26% – власних торгових марок.

“Aврора” – всеукраїнська мережа із продажу побутових дрібниць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *