АТБ наповнить український ринок польськими макаронами

Польський виробник макаронних виробів Makarony Polskie SA уклав договір на PLN17 млн ​​про постачання макаронних виробів з ТОВ “АТБ-Маркет” (Дніпро), що володіє мережею магазинів формату “дискаунтер” в Україні і входить в корпорацію АТБ, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

За інформацією Makarony Polskie на Варшавській фондовій біржі, контракт є частиною стратегії експансії компанії на східні ринки. Контракт був укладений строком на три роки, починаючи з 1 січня 2020 року.

Загальна вартість операції складе близько PLN17 млн ​​(близько $ 4,44 млн). Предметом договору є поставка вироблених польською компанією макаронних виробів для подальшої реалізації ТОВ “АТБ-Маркет” в магазинах мережі.

“Відповідно до умов договору, ТОВ” АТБ-Маркет “буде реалізовувати вищезгадані продукти в своїй мережі в Україні”, – йдеться в повідомленні.

Договір був покритий страхуванням торгової дебіторської заборгованості, наданим одним з найбільших страховиків, що працюють в цій галузі на польському ринку.

Як повідомлялося, за підсумками 2018 року товарообіг мережі “АТБ” склав 103,9 млрд грн.

Корпорація “АТБ” – об’єднання компаній в сфері роздрібної торгівлі, виробництва та продажу продуктів харчування. До складу корпорації входить роздрібна компанія “АТБ-маркет”, кондитерська фабрика “Квітень” (ТМ Bravissimo, “Квітень”, Biscuits Collection), м’ясна фабрика “Фаворит Плюс” (ТМ “Добров”, “М’ясна лавка”, “Ковбасний ряд” ), спорткомплекс “Схід” в Дніпрі. У корпорації налічується більше 64 тисяч співробітників.

Makarony Polskie – виробник макаронних виробів. Головний офіс компанії знаходиться в г.Жешов, а виробничі підприємства в Жешові та Плоцьку. Основні марки – Makarony Polskie, Sorenti і Abak. під маркою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *