АТБ: через епідемію покупки стали менш спонтанними, і це вже є незворотнім

Генеральний директор корпорації АТБ Борис Марков відзначає, що з початку кризи, викликаного епідемією Covid-19, люди стали закуповуватися в супермаркетах рідше, більш продумано і обережно. Про це він розповів на минулому в вересні в Києві виставці рітейлу і девелопменту RAU EXPO 2020 року, передає Асоціація рітейлерів України.

“З приходом коронакрізіса істотно змінилася модель поведінки споживача. Покупець став більш виборчим і обережним, він став приділяти набагато більше уваги гігієні й безпеці. У перші місяці карантину ми спостерігали вимірюється дворазовими числами збільшення середнього чека і кількості SKU в чеку і приблизно таке ж зменшення кількості чеків “, – зазначив Марков.

За його словами, за результатами більш глибокої аналітики і якісних досліджень в компанії переконалися, що споживач став поводитися по-іншому.

“Він ходить в магазини рідше, але приходить більш підготовленим і купує більше. Зменшився відсоток імпульсних покупок і збільшився відсоток запланованих. Поведінка покупців сильно змінилося, і я думаю, що це вже є незворотнім. Напевно буде невеликий відкат назад, але таким як раніше, споживач вже не буде ніколи “, – підкреслив Марков.

За словами керівника мережі супермаркетів, портрет її споживача при цьому принципово не змінився і охоплює 97-98% населення України.

“Просто хтось забігає в магазин раз на півроку купити пачку сигарет і пляшку води, а хтось заходить раз в два дні для щоденних або щотижневих покупок”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *