Астарта зберегла за собою 22% ринку цукру

Підприємства «Астарти» завершили Агровиробничий сезон 2020 р збором кукурудзи (411 тис. Т) і цукрових буряків (майже 1,5 млн т).

Про це йдеться в повідомленні агропромхолдинга.

«З огляду на негативний погодний вплив на рослини протягом усього року, а саме затяжну посуху в східних і центральних областях України та весняні заморозки на Заході, показники врожайності передбачувано нижче торішніх. Так, середня валова врожайність кукурудзи становила 68 ц / га, а цукрових буряків – 429 ц / га. При цьому цукристість буряка збереглася на високому рівні і в середньому по підприємствах компанії склала більше 17% (середнє значення в Україні – 16,3%, згідно з даними «Укрцукор» на 11 грудня 2020 г.) », – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що оскільки рівень вологозабезпечення грунту в східних областях залишається незадовільним, на наступний рік компанія передбачила адаптацію технологій вирощування. Зокрема, це зменшення норми висіву для більшої площі живлення рослин та додаткове міжрядне внесення рідких добрив. Також розглядається збільшення площ іригації при доступі до державної меліоративної системи.

«Не дивлячись на всі негативні фактори нинішнього сезону,« Астарта »залишається лідером цукрової галузі. Цукрові заводи компанії виготовили майже 226 тис. Т цукру. Таким чином, за прогнозом, ми зберігаємо частку ринку на рівні 22% від загального обсягу виробництва в Україні », – розповів виконавчий директор« Астарти »Валерій Соколенко.

Частка цукру вищої категорії в «Астарті» зросла до 99% (95,5% в 2019 році), в тому числі було вироблено близько 70 тис. Т цукру вищої якості.

«Наші підприємства черговий рік продемонстрували найкращі серед великих виробників вихід цукру з тонни сировини і коефіцієнт виробництва. Зокрема, Яреськівський завод виготовляє з тонни цукрових буряків майже 168 кг цукру, тоді як середній показник в Україні становить 136 кг / т. Такі показники говорять про системну роботу над підвищенням ефективності виробництва і кваліфікації нашого персоналу, і дають нам впевненість в успіху і в наступному році », – відзначили в компанії.

Для довідки: «Астарта» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. Га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *