Астарта початала інвестиційну програму оновлення техніки

Агропромхолдінг «Астарта» через кілька тижнів почне весняну посівну кампанію, підготовка до якої триває.

Як говориться в повідомленні компанії, завершується підживлення озимої пшениці і проводиться підготовка грунту під посів ярих культур.

«Сівозміна компанії в 2020 році не зазнає змін, тому традиційно основними яровими культурами є цукрові буряки (35 тис. Га), кукурудза (65 тис. Га), соя (28 тис. Га) і соняшник (41 тис. Га)», – йдеться в повідомленні.

Готуючись провести посівну кампанію максимально ефективно, в «Астарті» розпочато реалізацію першої черги п’ятирічної інвестиційної програми по оновленню агротехніки і впровадження інноваційних IТ-інструментів агроменеджмента компанії AgriChain, що входить в структуру «Астарти».

Інвестиції 2020 року направлено на закупівлю 31 трактора (John Deere), а також 21 одиницю зернових, просапних та бурякових сівалок (John Deere, Horsch Maestro, Pöttinger Terrasem, Kinze, Monopil, Amity Tehnology).

«Крім цього, в рамках інвестиційної програми придбано 2 самохідних обприскувача (John Deere), 4 культиватора (Amity Tehnology), 3 зубові шлейф-борони українського виробництва і 10 комплектів вакуумних систем для переобладнання просапних сівалок», – додали в «Астарті».

Нові трактори John Deere потужністю 345 к.с. обладнані точними навігаційними та телеметричним системами, які будуть інтегруватися з модулями AgriChain Farm і AgriChain Scout. Отримані дані в режимі реального часу дадуть можливість отримувати цінну інформацію, формувати обґрунтовані рішення і створювати точні щоденні завдання для підвищення якості технологічних польових операцій.

Для довідки: «Астарта» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. Га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *