Астарта планує взяти у ЄБРР ще $ 10 млн

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) розглядає можливість надання агрохолдингу «Астарта-Київ» довгострокової позики в розмірі до $ 10 млн.

Як говориться в повідомленні ЄБРР, кошти створять додаткову подушку ліквідності для зниження загального ризику під час кризи COVID-19.

«Кредит буде фінансувати потреби в оборотному капіталі групи« Астарта », пов’язаному з операціями з переробки сільськогосподарської продукції, цукру і сої», – уточнюють в банку.

Загальна вартість проекту становить $ 252 млн.

Також наголошується, що рішення щодо кредиту буде прийнято 22 липня 2020 р

Для довідки: в серпні 2018 року Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надав кредит на поповнення оборотного капіталу в сумі $ 20 млн. ТОВ «Зерно-Агротрейд» і ТОВ «Цукорагропром», що належать «Астарта Груп».

«Астарта» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. Га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *