Астарта отримала перші $ 10 млн кредиту від німецького банку

Німецький банк розвитку DEG (учасник Німецькій банківської групи KfW) 8 квітня 2020 р видав «Астарті» транш кредиту в сумі $ 10 млн за кредитним договором із загальним лімітом $ 20 млн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Кредитні кошти надаються банком строком на 7 років для цілей поповнення оборотного капіталу компанії. Надане фінансування від DEG сприятиме забезпеченню довгострокової фінансової стійкості «Астарти» і успішному підтримці всіх сезонних робіт і бізнес-процесів незважаючи на умови, які зараз склалися в українській і світовій економіці через пандемію коронавируса », – йдеться в повідомленні.

Для довідки: «Астарта» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. Га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *