Астарта оновила парк сільгосптехніки в 2021 р

Агропромхолдінг «Астарта-Київ» продовжує реалізацію другої черги п’ятирічної інвестиційної програми по оновленню агротехніки і впровадження інноваційних ІТ-інструментів агроменеджмента компанії AgriChain.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Згідно з повідомленням, в цьому році вже законтрактовано 20 нових тракторів John Deere. 7 одиниць агрофірми «Астарти-Київ» вже отримали, інші 13 будуть доставлені найближчим часом.

«Це трактори серії 8R John Deere потужністю 320-370 к.с. Телеметричні дані з кан-шини кожного задіяного у виробничому процесі трактора, консолідуються на відкритій платформі My John Deere, яка інтегрована з модулем управління виробничими процесами Agrichain Farm », – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що це дає можливість в режимі реального часу, контролювати якість виконання технологічних операцій, використання ресурсів, динаміку обсягу робіт, простий і їх причини. Крім того, таким чином компанія отримує повний спектр інструментів і даних для ефективного управління агровиробництвом і прийняття обґрунтованих рішень.

«Астарта-Київ» застосовує єдину інформаційну систему з управління агробізнесом AgriChain, тому можливість інтеграції наявних в новій техніці систем є одним з вирішальних умов, які впливали на прийняття рішення щодо моделі і виробника тракторів », – зазначив директор департаменту сільськогосподарського виробництва« Астарти »Вадим Скрипник.

Крім того, в 2020 році компанія придбала 31 трактор John Deere. Таким чином, «Астарта-Київ» буде експлуатувати вже 51 новий трактор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *