Астарта експортувала першу партію органічної продукції

Агрофірма «Лист Ручки», яка входить до складу агропромхолдингу «Астарта-Київ» і спеціалізується на вирощуванні органічної продукції, експортувала першу партію органічної продукції.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Угода на постачання органічної сої було укладено з німецької переробної компанією «Агріпротеін ГмбХ» (Agriprotein GmbH). Згідно з умовами контракту якість поставленої продукції була підтверджена в два етапи. До підписання контракту перші зразки сої були відібрані і перевірені європейською лабораторією Galab (Німеччина), яка підтвердила органічне походження продукції та її високу якість. Другий етап перевірки відбувся вже після отримання замовником продукції, в ході якої органічний статус сої знову був підтверджений.

Нагадаємо, що в минулому році «Астрата» завершила трирічний процес по отриманню першого врожаю органічних зернових і олійних культур, відповідає прагненням європейських країн щодо розширення органічного землеробства.

У сезоні 2021 загальна площа земельного банку компанії під органічною продукцією становить 1800 га. У органічної сівозміні є такі культури: соя, просо, гірчиця, соняшник, кукурудза і озима пшениця.

У планах Компанії сертифікація такої продукції за стандартами Bio Suisse (Швейцарія) і USDA NOP (США).