Астарта — друга в Україні за експортом соєвої олії та шроту

Агропромхолдинг «Астарта» у 2021 р. поставив на глобальні ринки 900 тис. т продукції.

Експортна виручка збільшилася на 6% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року і склала €185 млн, говориться у повідомленні компанії.

Загалом сільськогосподарська продукція «Астарти» була експортована у 50 країн світу.

«Основними споживачами кукурудзи стали Китай та країни Європейського Союзу, пшениці — Єгипет, Індонезія, країни Азії та Африки. Ріпак експортувався переважно в Об’єднані Арабські Емірати, а ячмінь — у Китай», — уточняється у повідомленні.

Продукція «Глобинського переробного заводу» компанії, зокрема, соєва олія та соєвий шрот, постачалася на ринки Китаю, країн Європейського Союзу та близького зарубіжжя.

«Серед найбільших компаній-експортерів в Україні «Астарта» посідає друге місце у сегменті продуктів переробки сої та восьме місце за обсягами експортованої кукурудзи», — розказали в компаії.

Також зазначається, що у планах збільшення обсягів постачання продукції компанії на зовнішні ринки.


Для довідки: «Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг в Україні, публічна європейська компанія, яка веде соціально-відповідальний бізнес. Компанія займається агровиробництвом на території семи областей України та сумлінно сплачує податки у державний та місцеві бюджети 62 територіальних громад.