Астарта будує лінію глибокої переробки сої за $ 50 млн

Агропромхолдінг «Астарта» у вересні 2021 р почав реалізацію нового інвестиційного проекту, в рамках якого на базі інтегрованого комплексу з переробки сої (м Глобине) буде побудована нова технологічна лінія поглибленої переробки сої потужністю до 100 тис. Тонн соєвого протеїнового концентрату в рік.

Як говориться в повідомленні компанії, реалізація проекту триватиме 2 роки. Обсяг запланованих інвестицій близько $ 50 млн.

Відзначається, що інноваційна для України технологія передбачає виробництво соєвого протеїнового концентрату (СПК) з негранульовані соєвого шроту методом екстракції з використанням водно-спиртового розчину. Соєвий концентрат використовується в якості високоякісної кормової добавки для всіх видів тварин, птиці, риби.

«Для України дуже важливо поступово переорієнтувати свою економіку з сировинної моделі експорту на виробництво продуктів з високою доданою вартістю і глибока переробка сої є одним з перспективних напрямків розвитку внутрішнього переробного сегмента. Більш того, «Астарта», бізнес, який дотримується принципів сталого розвитку та відповідально ставиться до споживання ресурсів, запропонує ринку не просто якісний продукт, а якісний НЕ ГМО продукт, вироблений з європейської сої з гарантованою простежуваності. Наявність такого високоякісного продукту на ринку також буде сприяти розвитку в Україні таких супутніх галузей як аквакультура і тваринництво », – зазначив засновник і генеральний директор агропромхолдингу« Астарта-Київ »Віктор Іванчик.

Для довідки: «Астарта» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. Га і молочні ферми. У 2014 році холдинг ввів в експлуатацію завод з переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).