“Ашан” відкрив перший в Україні магазин в ЖК

ТОВ “Ашан Україна Гіпермаркет” (Київ), що входить до французького холдинг Auchan, 25 червня відкрив першу точку продажів міні-формату “Ашан Pick Up Point” у складі столичного житлового комплексу (РК) “Комфорт Таун”.

“Перший Ашан Pick Up Point розташований на відстані 250 м. Від ст. М.” Почайна “(б.” Петрівка “) в Києві. Ми відтестували концепт street і дуже задоволені результати його роботи. Тому 25 червня ми відкрили другий Ашан Pick Up Point – на цей раз в концепті residence, він розташований в ЖК Комфорт Таун “, – повідомила прес-служба рітейлера.

Асортимент об’єкта, за даними компанії, становить понад 1000 позицій і відрізняється від першого Pick Up Point. Так як новий магазин орієнтований на жителів ЖК – переважно молоді сім’ї, пропозиція доповнено товарами для дітей та іграшками, а також товарами СТМ (косметичні засоби, безглютеновая і біопродукція, широка фреш-категорія – молочні вироби, сири і ковбаси, фрукти і овочі, лінійка хот-догів).

Серед основних інновацій торгової точки – доставка в квартиру через партнерські сервіси Glovo і Raketa. Також в об’єкті є pick up точка, зона для кава-брейку, каса самообслуговування (а також звичайна каса), ін.

Компанія планує і далі відкривати pick up point поруч з іншими магазинами “Ашан”.

Як повідомлялося, 17 січня 2020 року “Ашан” відкрив пілотну точку продажів формату ultra-proximity “Ашан Pick Up Point”, яка є найменшою в мережі рітейлера (40 кв. М).

Auchan Retail – міжнародна компанія роздрібної торгівлі, перший магазин відкритий у Франції в 1961 році.

Auchan Retail Ukraine працює в Україні з 2008 року. Налічує 26 магазинів різних форматів (гіпермаркети, супермаркети і магазини біля будинку) в дев’яти містах, а також розвиває e-commerce.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *