“Ашан Рітейл Україна” допускає звернення до міжнародного арбітражу в суперечці про земельній ділянці під Одесою

“Ашан Рітейл Україна” розраховує на повернення у власність ділянки в Одесі, проте в разі негативного результату в українських судових інстанціях розглядатиме питання звернення до міжнародного арбітражу, так як ціна АРМА для продажу ділянки не є справедливою і ринковою, повідомив юридичний директор “Ашан Рітейл Україна “Руслан Дубас” Інтерфакс-Україна “.

“16 лютого відбулося перше засідання Великої палати Верховного суду. Ми сподіваємося, що суд в результаті залишить в силі рішення Північного апеляційного госпсуду і встане на захист прав власності. А саме – підтвердить недійсність результатів електронних торгів, якими було відчужено земельну ділянку за свідомо заниженою ціною “, – сказав він.

Компанії “Ашан Рітейл Україна” і “Сітрас Україна”, що входять в холдинг Auchan, відстоюють в судах права на земельні ділянки в с.Ліманка (раніше – с. Ильичевск Овідіопольського р-ну Одеської обл.) Загальною площею близько 27 га, раніше заарештовані як речові докази і продані на аукціоні за заниженою ціною.

“Ми не можемо зараз назвати збитки, яких зазнала компанія від рейдерства. Але збитки вже понесло і держава Україна: як мінімум 1,6 млн грн судових зборів, які були стягнуті виконавчою службою з АРМА, а фактично з держбюджету”, – зазначив Дубас.

Як повідомлялося, Приморський райсуд Одеси в квітні-2019 заарештував земельні ділянки загальною площею близько 27 га і передав їх в управління АРМА. Згодом, згідно з рішенням суду в Єдиному держреєстрі судових рішень, АРМА продала передані їй в управління ділянки на торгах за заниженою ціною – за 8,765 млн грн. Переможцем аукціону стало ТОВ “Пелуччо” (Київ).

ТОВ “Сітрас Україна” (до червня 2018 року – “Іммошан Україна”), мало намір завершити в 2018 році будівництво першої черги масштабного трифазного проекту Les Vignes ( “Левін”, назва на стадії затвердження) на припиненні просп.Глушко і просп.Жукова в Овідіопольському районі Одеси.

Компанія планувала вкласти в перший етап проекту $ 50 млн. Він включав будівництво гіпермаркету “Ашан” (15 тис. Кв. М), галереї бутиків (4 тис. Кв. М) і паркінгу на 3,6 тис. Машиномісць. Як очікувалося, проект міг принести регіону близько 1 тис. Робочих місць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *