“Ашан” планує відкрити 250 магазинів до 2050 року

Компанія “Ашан” збирається відкрити 250 нових магазинів до кінця 2025 року. При цьому на сьогоднішній день “Ашан” сконцентрувався на відкритті магазинів Pick up Point. Про це повідомила СЕО “Ашан” Вікторія Луценко, передає НВ.

За її словами, до кінця 2022 року у Києві відкриють ще 20 магазинів “Ашан” формату Pick up Point. А в 2023 році компанія відкриє ще п’ять нових супермаркетів і 50 Pick up Point. Луценко наголосила, що концентрація на Pick upPoint не означає, що компанія відійшла від великих форматів.

“Вони будуть. Але що значить великі? У нас три напрямки: наші “магазини майбутнього”, де ми можемо показати всю різноманітність нашого фізичного асортименту, супермаркети “Мій Ашан” і Pick up Point”, – підкреслила СЄО компанії.

Вона пояснила, що “Ашан” просто вирішив освоїти новий формат магазинів, оскільки компанія не була представлена ​​у цій ніші (Pick up Point). До того ж великі магазини “Ашан” територіально знаходяться далеко від покупців.

“Тому Ашан сам став ближче до клієнта. Також ви можете замовити товари онлайн, а ми доставимо їх у Pick up Point недалеко від вашого дому. Тобто, з’єднуючи фізичний магазин і онлайн-інструменти, ми не втрачаємо в ас . Більшу частину Pick upPoint ми відкрили в житлових комплексах», — додала Луценко.

Перший автономний магазин “Ашан” відкрив у грудні 2021 року. Перший Pick up Point без продавців та касирів розташований на території житлового комплексу “Комфорт Таун” у Києві за адресою вул. Регенераторна, 4.

Pick Up Point – це мінімальний формат мережі площею 50-100 кв. м. Асортимент таких магазинів складає 600-2000 найменувань. Завдання формату – залучити нових клієнтів, розширити та підвищити впізнаваність бренду.

Луценко додала, що не вважає супермаркети Lidl (популярним у Німеччині) конкурентом. Вона пояснила, що магазини “Ашан” та Lidl працюють у різних нішах.

СЕО “Ашан” зазначила, що прихід Lidl на український ринок може вплинути на ті компанії, які в Україні працюють за схожими концептами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *