“Ашан” і “Епіцентр” констатують споживчий ажіотаж, пов’язаний з коронавірусів

Українська мережа торгових центрів “Епіцентр К” у зв’язку із зростанням попиту на медичні маски вводить в асортимент багаторазові марлеві пов’язки українського виробника “Укрмедтекстіль”, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Дійсно, зараз ажіотажний попит на медичні маски. Вони виготовляються виключно за межами України, тому їх імпорт був тимчасово припинений через підвищений попит на продукцію у виробників. Зараз готуємо до введення в асортимент багаторазові марлеві пов’язки від українського виробника” Укрмедтекстіль “, але їх виробництво не може забезпечити весь підвищений попит через те, що пов’язки отшиваются вручну “, – відзначають в” Епіцентрі “.

У компанії також констатували зростання попиту на антисептики, проте проблем з поставками цієї групи товарів не спостерігається.

“Ажіотаж також істотно вплинув на попит на дезінфектор. Товарні запаси антисептиків в ТЦ” Епіцентр “збільшені, проблем з поставками немає”, – повідомили в компанії.

У прес-службі мережі “Ашан”, крім масок і антисептиків, констатували зростання попиту на крупи, також зросли продажі цибулі, часнику і цитрусових.

“Ажіотаж дійсно є, але не настільки високий, як в аптеках, наприклад. Дефіциту товару у нас поки не спостерігається. Ми збільшуємо запаси масок на складах супермаркетів. Але в лютому, в традиційний період зростання сезонних захворювань, збільшуємо закупівлю масок, тому у нас поки є достатні обсяги залишків цього товару на складах “, – повідомили агентству в прес-службі” Ашана “.

У той же час, ритейлер допускає можливість виникнення проблем при замовленні нових партій масок.

“Замовлення нових партій товару дійсно може бути проблематичний у зв’язку з ситуацією на ринку”, – констатували в компанії.

В асортименті рітейлера “АТБ” медичних масок немає і, швидше за все, вводитися не будуть, відзначили в прес-службі компанії.

Крім того, ажіотажу на так звані соціальні групи товарів в “АТБ” не відчувають, магазини мережі працюють в штатному режимі.

У той же час, у разі виникнення проблем з поставками товарів з Китаю, компанія буде вводити в асортимент їх українські або імпортні аналоги. На сьогоднішній день частка товарів, вироблених в Китаї, становить в асортименті торгової мережі “АТБ” близько 6%.

“Можливі зміни графіка поставок даної категорії товарів, пов’язані з останніми подіями навколо епідемії коронавируса, не зроблять істотного впливу на процеси формування асортиментного переліку. При виникненні проблемних ситуацій з недопостачанням тієї чи іншої товарної позиції, компанія” АТБ-Маркет “, в разі необхідності, буде вводити в асортиментний перелік аналог товару українського або імпортного виробника “, – резюмували в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *