Які сфери вже зараз можна вивести в онлайн? 6 ідей для бізнесу

Хто швидше пристосується до онлайну, той швидше виживе в новій реальності. Ось 6 галузей, які пора переводити в онлайн.

***

Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua

***

Багато ділові та повсякденні завдання вимагають особистого контакту, нехай навіть за допомогою веб-камери. Для деяких віртуалізація і «зумінг» (термін з’явився завдяки назві програми Zoom) стали новою нормою повсякденної роботи, але безробіття росте на очах.

Вибору немає, доводиться продовжувати працювати навіть в складних умовах і пристосовуватися до віртуалізації. Коронавірус викликав сейсмічний зсув у промисловості по всьому світу, тому компанії повинні дивитися ширше і знаходити нові можливості, щоб залишатися на зв’язку, продуктивно працювати і відновити бізнес.

Оскільки у багатьох є смартфони, комп’ютери і планшети, то інфраструктура вже є. Де б не знаходилася людина, з ним легко можна зв’язатися. Зустріч в реальному житті з кимось займає багато часу і енергії. Так навіщо витрачати стільки ресурсів, якщо аналогічних результатів можна досягти при віртуальних зустрічах з допомогою таких програм як Slack або Zoom? У заощаджений на фізичних зустрічах час, можна переробити безліч інших справ.

Ось шість галузей і напрямків, які вже можуть і повинні почати «Зуміфіціроваться»:

1. Фітнес

Багато студій йоги, фітнесу та тренажерні зали пропонують онлайн-заняття з допомогою відеоконференцзв’язку. Тут можна очікувати великого зростання. Досить створити подію на Facebook, нагадування в календарі, підключити прості способи оплати і почати отримувати гроші за свій відмінний сервіс.

2. Готельний бізнес

Можливо, ваші улюблені ресторани і кафе закрили свої двері для відвідувачів, але найспритніші них оперативно організували способи швидкої доставки готових страв для постійних гостей. А ще більш кмітливі залучили на допомогу шеф-кухарів своїх закладів для проведення онлайн-уроків кулінарних майстер-класів та розробки домашнього меню.

3. Індустрія заходів

Галузеві заходи можна легко віртуалізувати, створюючи трансляції в стилі TED Talk і надаючи учасникам конференцій цифрові інтерактивні можливості. Наприклад, компанія Amazon оголосила про 10-денний заході, в рамках якого вона буде транслювати фільми, що увійшли до програми скасованого через вірус кінофестивалю South by Southwest (SXSW).

4. Освіта

Щоб батьки могли працювати віддалено з дому і підтримувати фінансову стабільність сім’ї, навчальним організаціям доведеться розробити більш потужну програму електронного навчання для утримання інтересу та залучення дітей у віртуальну навчальну середу. У педагогів з’явилася можливість розробити онлайн-курси для освітніх, творчих і навіть фізичних дисциплін, щоб діти залишалися зайнятими поки батьки працюють.

5. Роздрібна торгівля

Рітейлери можуть запропонувати покупцям послугу відео-чату з персональними стилістами, консультантами та експертами як у фізичному магазині, так і в його онлайн-версії. Бесіда один на один під час шопінгу зробить досвід покупця більш приємним і захоплюючим. Ніяких настирливих бездушних чат-ботів – тільки реальна людина з посмішкою на обличчі, який допоможе вибрати новий спортивний тренажер, побутову техніку, губну помаду або кросівки.

6. Виробництво і будівництво

Хоча ці галузі промисловості сильно постраждали, вони можуть використовувати можливості дистанційної роботи для групових обговорень і розробки ідей щодо поліпшення продуктивності. Можна зайнятися тим, щоб вивчити огляди 3D-матеріалів, зразки продукції і котирування постачальників.

* * *

В онлайні бізнес отримує можливість масштабироваться, а значить знаходити вигоду там, де багато галузей ще не встигли це зробити, тому що не додумалися. Звичайно, є сфери, де неможливо повністю віртуалізувати процес, але і в них можна знайти етапи і завдання, які сміливо можна перемістити в онлайн. Навіть банальна оцифровка контенту може допомогти продемонструвати роботу складних виробництв через веб-трансляції, записи, подкасти, блоги та інші формати.

Нам всім доведеться навчитися жити по-новому – від малого бізнесу до великих виробництв. Дистанційна робота, конференц-зв’язок, цифрові і медіа-інструменти – навички, які необхідно освоїти, щоб отримувати хороші результати, і які стануть в нагоді надовго, навіть після того, як ця криза мине. Ці навички відкриють нову еру ефективних практик на робочому місці в майбутньому. Віртуальні зв’язку стануть життєвою силою компаній. Чий бізнес швидше це зрозуміє і пристосується, у того буде більше шансів випередити зміни і вижити в новій реальності.

***

Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua

***

Джерело: e-xecutive.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *