Вам лист: як запустити email-розсилку і зібрати максимум лидов

Ви організуєте захід, але не знаєте, як залучити учасників? У цьому вам допоможе правильно підготовлена ​​email-розсилка, яку багато хто недооцінює. Про її ефективності напередодні Synergy Digital Forum розповів керівник групи email-маркетингу в Університеті «Синергія» Руслан Абдурашид.

Паперові листи вже майже ніхто не пише, а голубина пошта давно вимерла. На зміну прийшли електронні ящики, в які в основному звалюється спам і пара потрібних листів раз на рік. У такій ситуації здається, що email-розсилка не принесе ніякої користі. Але, як то кажуть, «ви просто не вмієте її готувати».

Правильно побудований «поштовий маркетинг» працює, стверджує Руслан Абдурашид.

«В минулому році університет проводив інформаційну кампанію в рамках федерального проекту з популяризації малого і середнього бізнесу в Росії. Ми використовували в тому числі email-розсилку, вона була потрібна для лідогенераціі, інформування про новини, запрошення людей на форуми. Ми також розсилали дайджести і використовували ланцюжок «утеплюють» листів, в яких розповідали про проекти, заходи держпідтримки. З вересня по грудень ми розіслали 10 млн листів, коли спочатку потрібно 5 млн. Це дозволило нам за стільки короткий термін залучити до інфополе понад 300 тисяч осіб », – розповів спікер.

За його словами, організувати email-розсилку і залучити людей на захід не так складно. Для цього потрібно покроково слідувати простий інструкції і працювати над контентом, який змусить користувача відкрити наступний лист.

Я хочу організувати з’їзд миловарів. З чого почати?

Підготуйте сайт заходу (ленд). Найголовніше тут контент. Ленд повинен бути зрозумілим і лаконічним, не треба перевантажувати його текстом. Для кращого сприйняття розділіть інформацію на блоки і пропишіть до кожного основні тези. Після прокрутки сторінки у потенційного учасника повинна складатися в голові ясна картина заходу.

А з розсилкою то що?

Як тільки підготуєте ленд, підключайте email-маркетинг, тобто розсилку. Після надходження заявки на реєстрацію користувачеві повинно приходити транзакційних лист з основною інформацією (місце, час, дата, програма). Не забудьте також прописати важливі деталі, які стосуються паркування або входу. Виглядати лист повинен якось так:

Добридень!

Дякуємо за реєстрацію на форумі. Захід відбудеться 31 лютого на майданчику «…» за адресою: …

Початок заходу 12.00.

Парковка по талонах, візьміть їх у консьєржа тітки Маші. І прихопіть паспорт.

До зустрічі, команда форуму «…».

А де взяти лидов для розсилки?

Всі ліди, які надходять з ленду, повинні потрапляти в базу, за якою ви потім і будете розсилати такі листи. Якщо у вас вже є своя готова база з заходи щодо суміжній темі, використовуйте її. Якщо немає, то ні в якому разі не купуйте чужі бази. Шукайте ліди через контекстну і таргетовану рекламу, а також в соцмережах.

Як підтримувати інтерес?

До заходу запустіть серію «утеплюють» листів, щоб підігрівати інтерес потенційних учасників. У листах пишіть про останні новини, спікерів заходу і цікавих кейсах.

А навіщо це потрібно?

Людина могла залишити заявку на участь і просто забути про захід. «Утеплюють» листами ви будете нагадувати про себе і підштовхувати до кінцевого кроку – Ви купуєте квиток.

В кінці листа можна вставити посилання «Якщо ви ще не сплатили, перейдіть сюди». В цьому випадку не завадить дати бонус: сплатіть зараз і отримаєте знижку 20%, виграйте айфон, отримаєте безкоштовний курс по крою та шиття.

А якщо листи не працюють? ..

Ставтеся уважно до змісту розсилок. Спостерігайте за реакцією лидов: якщо листи не працюють, значить варто поміняти контент. Придумайте щось нове і креативне.

Що потім?

Після заходу найважливіше – не забути про учасників. Надсилайте відео, фото, дайджест про свій проект, нагадуйте про себе. Це допоможе в майбутньому залучити максимальну кількість людей на нові заходи.

Залишити відповідь