Де б ми не були, ми «продаємо себе», показуємо свої плюси, презентуємо своє бачення або свій продукт. У цьому нам допоможе знання таких ділових навичок, як маркетинг і побудова зв’язків. Звичайно, важливо бути професіоналом своєї справи і бути корисним оточуючим. Я не буду розписувати всі канали інтернет-маркетингу. Торкнуся то, що ви можете зробити самі своїми руками.
***
Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua
***
Основні цілі – це продажу (гроші) і контактні дані. Продажі бувають не часто і не відразу, і саме з цієї причини, необхідно отримувати контактні дані. Отримавши контактні дані, ви отримуєте лід.
Лід – це потенційний клієнт, який не купив зараз, але може купити завтра або через тиждень, а може і через рік.
Ви витратили час, сили і гроші на залучення ліда, потенційного клієнта, тому нерозумно його втратити. Контактні дані ліда необхідно внести в базу контактів. Тільки не кажіть мені, що ви не збираєте таку базу ваших потенційних і існуючих клієнтів! Якщо немає – викидаєте гроші на вітер.
Таку базу треба збирати для того, щоб після робити розсилки майже за безкоштовно за допомогою сервісів розсилок. А якщо у вас невелика база, можна розсилати і вручну.
Social Media Marketing – це повноцінний маркетинг в соціальних мережах, не просто постити котиків і робити Селфі. Не варто плутати зі звичайним веденням соцмереж. У SMM без системного підходу результату не буде.
Якщо ви інтернет-маркетолог, ви знаєте, що робити. А якщо немає, у вас є 3 шляхи:
Що б ви не вибрали, для ефективного SMM потрібна стратегія. SMM-стратегія – це план по досягненню цілей в соціальних мережах. У ній прописуються цілі присутності в соцмережах і кроки для досягнення цих цілей.
Після стратегії складається контент-план – документ, в якому ви прописуєте то, що ви хочете розповісти своїй аудиторії, з якою періодичністю і частотою по днях і часу. Також важливо визначити сам формат вашого контенту.
Після можна переходити до оформлення профілів. Наповніть їх інформацією і починайте роботу згідно з вашими стратегії і контент-плану.
Про плюси соцмереж і про важливість присутності в них писати не буду. З одного боку це так, а з іншого – соцмережі не порятунок від усіх проблем. Набагато важливіше те, що ви робите в них і що це вам приносить.
Чи приносить вам це задоволення, а вашим друзям і передплатникам довіру? Так, ви повинні викликати у них довіру. адже довіра
– найголовніша валюта. Будьте собою, не потрібно копіювати когось і намагатися бути схожим на інших. Чужа роль в соціальних мережах приречена на провал – обман завжди розкриється.
Текст зі складними термінами і мовними зворотами читаються нелегко. Пишіть так, щоб було зрозуміло всім, навіть дитині. Якщо ви лікар, і вас читають ваші колеги, все одно пишіть просто. Ваші колеги складають невеликий відсоток від загальної кількості ваших читачів. Більшість з яких не медики, а звичайні люди.
Всі ми любимо історії, прості і зрозумілі. Особисте бачення і погляд на життя завжди цікаво читати. Розбавте ваші тести історіями.
Чи не накручуйте передплатників і лайки. Накручені перегляди і коментарі – всього лише імітація активності. Це не тільки помітно, але й шкідливо. Аккаунт можуть заблокувати. Багато популярних акаунти блогерів зловживають цим. Чи не вподібнюйтеся ім. Це всього лише пускання пилу в очі.
Участь в різних чужих мега-гівевеях більше шкодить вашому аккаунту, ніж приносить користь. Так, приходить багато передплатників, але через деякий час вони починають відписуватися. У вашого облікового запису негативний відтік. Підписок в рази менше відписок. Проводити свої конкурси та розіграші можна.
Оброблені «фоточки з голочки», вилизані тексти, стрази, що стирчать з різних місць, теж неабияк набридли. Це все не потрібно. У соцмережах, нарешті, можна розслабитися. Час «успішного успіху» підійшло до кінця.
***
Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua
***
Джерело: rusability.ru