Покоління Z, мілленіали готові до релевантним email-розсилок

93% мілленіалов і майже 80% представників покоління Z перевіряють свою електронну пошту кілька разів на день і вважають за краще отримувати сповіщення в режимі реального часу, зазначає дослідження Engaging Gen Z & Millennials від компанії Mantis Research, яка опитала понад 1000 споживачів в США в листопаді 2020 року .

Більш того, більшість з них підпишуться на отримання email- розсилок по електронній пошті.

З опитаних представників покоління Z більше 50% підписуються на розсилки, бо вони вже читають контент на веб-сайті видавця.

Крім того, 48% читачів покоління Z і 52% мілленіалов підпишуться, якщо вони довіряють видавцеві. А актуальність є ключовою для 47% представників покоління Z і 51% мілленіалов.

56% представників покоління Z і 60% мілленіалов підпишуться на кілька email-розсилок від надійних видавців.

Більш молоде покоління також хоче отримувати персоналізовані email-розсилки, про це висловилися понад 50% покоління Z.
Крім того, 66% представників покоління Z і 63% мілленіалов хочуть персоналізований веб-контент.

З опитаних споживачів покоління Z 94% представників покоління Z і 93% мілленіалов довіряють веб-сайтів видавців.

Відповідно, 61% представників покоління Z, 60% мілленіалов, 56% представників покоління Y і 53% бумерів в значній мірі покладаються на ці веб-сайти для отримання новин.

Навпаки, тільки 20% представників покоління Z і 24% мілленіалов довіряють контенту Facebook. А 18% представників покоління Z і 25% мілленіалов вважають контент Twitter правдоподібним.

«Оскільки довіра до соціальних мереж істотно знизилося, ми бачимо, що електронна пошта знову стає надійним і перевіреним каналом для надання споживачам новин, розваг та інформації, які вони хочуть», – сказав Джефф Купецкий, генеральний директор Jeeng.

Купецька додає, що «з більш високими, ніж будь-коли, очікуваннями персоналізації, електронна пошта дає видавцям унікальну можливість побудувати бажані відносини, особливо з молодими передплатниками, надаючи індивідуально підібраний контент, який їм потрібен».

При цьому 84% представників покоління Z і 79% мілленіалов в основному покладаються на соціальні мережі для отримання новин. Але, всупереч думці деяких спостерігачів, 71% представників покоління Z і 65% мілленіалов не діляться цими новинами в соціальних мережах.

І вони відкриті для веб пуш повідомлень – так говорять 80% покоління Z і 70% мілленіалов. Але, знову ж таки, вони повинні довіряти компанії і вважати контент релевантним.

Але тільки 50% представників покоління Z і 38% мілленіалов хочуть отримувати тексти навіть від видавців, яким вони довіряють.

У листопаді 2020 року Mantis Research опитала понад 1000 споживачів в США.

Джерело: mmr.ua

Залишити відповідь