Чому одні успішні, а інші роками стоять на місці

Його так багато, але так мало. Одночасно ворог і друг. Хтось з ним бореться, хтось взаємодіє. Одні його втрачають, інші вигідно використовують.

Микита Куракін розповів чому навчило його час і за допомогою яких інструментів він приручив свій день.

***

Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua

***

На кожному бізнес-інтенсиву новачків запитують: “Скільки потрібно часу, щоб стати успішним?”, Але рідко кого цікавить питання: “Що я для цього роблю?”.

На людях 21 століття клеймо “Все встигнути”. Але 24 години в добі зрадницьки диктують свої правила.

Всіх почали цікавити питання: “Що ж таке тайм-менеджмент?”, “Як оптимізувати свій день?”. А так як попит породжує пропозицію, то полиці магазинів ломляться від книг на цю тему. А марафони з кричущою назвою “Як змусити час працювати на себе” користуються популярністю у людей, які прагнуть до успіху.

Не завжди з часом у мене були стабільні взаємини. Хронічна нестача, брав роботу на ніч. А справи як сніжний ком. Здавалося, що час проти мене. Тривога і стрес впливали на якість роботи. У гонитві за часом життя протікала десь в паралелі.

Одного разу я здався і настав новий етап в житті, який вчив мене не наздоганяти час, а співпрацювати з ним.

Хочу сказати одне – навчаючись в Оксфорді на двох факультетах одночасно, я запускав бізнес-проекти в Росії. І це виявилося РЕАЛЬНО.

Помічники в управлінні часом

Сьогодні хочу поділитися особистими непорушними, щоденними установками, які допомагають мені бути тим, ким я зараз є.

Перше, що робить мене успішним, це продуктивне ранок. Я навчив себе вставати за годину до можливого часу підйому. Воно дає паливо на день, яке повертає моє тіло у напрямку до успіху і заряджає на досягнення. Я навіть не уявляв, наскільки можу бути ефективніше.

Ранковий ритуал починається з тиші. Я не вриваються як божевільний в черговий день, а починаю його спокійно. Сам з собою.

За допомогою афірмації налаштовую підсвідомість на успіх. Аналізую, чого досяг на сьогодні і що ще зроблю для того життя, яку хочу. Яку заслуговую. І це заряджає шаленою енергією для того, щоб рухатися далі.

Я візуалізують успіх. Подумки, за лаштунками підсвідомості репетирую кожне досягнення мети. Уявляю ідеальний день, де з легкістю добиваюся того, що задумано. Потім беру в руки книгу з саморозвитку, яка дає мені нові знання і робочі ідеї.

Жодне ранок не обходиться без щоденника подяки. У ньому я кажу спасибі за кожен успіх і кожен провал. Також заношу моменти, якими пишаюся, думки, ідеї, погляди. Це дає мені натхнення діяти і відчувати себе впевненіше.

Закінчую ранковий ритуал зарядкою, де фізичне тіло остаточно прокидається і наповнюється енергією.

Як розставляти пріоритети

Також популярністю користуються питання про завдання: “За що хапатися?”, “Як не розпорошуватися?”, “Вони всі мені здаються важливими” і т.д.

При веденні бізнесу людину оточують завдання різного характеру, які потребують виконання. Як правило, ти починаєш хапатися то за одну задачу, то за другу і ще третю паралельно виконуєш. І це не призводить до результату, якого чекаєш. Ти лише знесилів і придбав лівобічний очної тик.

Ділюся вирішенням цієї проблеми. З усіх завдань виділяємо ключову і протягом 3-4 годин в день з нею працюємо. Важливо протягом цього часу не розпорошувати увагу на інші дії. Відключи телефон, соціальні мережі і все, що може відвернути від роботи.

Як зрозуміти, яка з задач головна? Запам’ятай! Це та, яка призведе до грошей.

Самоосвіта

Зізнаюся чесно – средненькая посаду, фіксована робочий тиждень, соціальний пакет і уявна стабільність ніколи мене не приваблювали. Тому все свідоме життя я прагнув до особистісного та професійного розвитку. А як додаток отримував ще й поліпшення якості життя, зростання доходів, підвищення самооцінки і впевненості в собі і в завтрашньому дні. І в цьому мені допомагає самонавчання.

Я рано усвідомив, що успіх і самоосвіта йдуть поруч один з одним. Тому кожен день 2-3 години я приділяю отримання нових знань. Добре, що в наш час це є – книги, навчальні відео та тренінги, курси, марафони.

Але я не прокачиваю себе у всьому і відразу. Це веде до того, що виходить людина “ПРО ВСЕ” і “НІ ПРО ЩО” одночасно. Щоб цього уникнути, задаю собі питання: “Що я хочу в собі зробити краще, в чому у мене провал?”. І починаю активно прокачувати цю область, поки не стану в ній кращим.

Я вважаю за краще бути “ПРО ОДИН, АЛЕ НАЙКРАЩИМ”.

Думаю, ви зрозуміли, що для того, щоб стати успішним, не потрібно рвати себе на британський прапор. Час мого ходи до пункту призначення “здесьІсейчас” навчило мене працювати над собою, розставляти пріоритети, здобувати нові знання та навички. Ці критерії і формують успіх. А успіх формує тебе. Це таке собі замкнене коло. І вибратися з нього дуже важко. Воронка успіху затягує з шаленою силою.

Думаю, ви зрозуміли, що для того, щоб стати успішним, не потрібно рвати себе на британський прапор. Час мого ходи до пункту призначення “здесьІсейчас” навчило мене працювати над собою, розставляти пріоритети, здобувати нові знання та навички. Ці критерії і формують успіх. А успіх формує тебе. Це таке собі замкнене коло. І вибратися з нього дуже важко. Воронка успіху затягує з шаленою силою.

Друзі! Бажаю всім удачі і продуктивності.

***

Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua

***

Джерело: rusability.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *