83% мілленіалов хочуть, щоб бренди підтримували їх цінності

Сумісна культурна ідентифікація, сильна підтримка з боку керівників компаній і думки інфлюенсеров допомагають впливати на молодих споживачів, але не варто скидати з рахунків сарафанне радіо і онлайн-огляди.

Для покоління Y дуже важливо, щоб бренд-менеджери продемонстрували свою єдність в соціальних питаннях. 83% молодих споживачів хочуть, щоб компанії відповідали їхнім цінностям, а 76% – щоб керівники висловлювалися з питань, які їх хвилюють. Про це йдеться у Звіті про споживацьку культуру 5WPR.

Як готовність брендів висловити свою думку впливає на підсумки? Близько двох третин (65%) мілленіалов бойкотували бренд, який посів протилежну позицію по їх цікавить, а 62% віддають перевагу продуктам, які демонструють їх політичні і соціальні переконання. Старше покоління, навпаки, рідше купують товари, які виражають їх культурну самобутність. Серед покоління 55+, тільки 21% вважає за краще купувати продукти, які висловлюють їх політичні і культурні погляди.

Відмінності на цьому між поколіннями не закінчуються. Молода аудиторія, наприклад, набагато частіше схильна до впливу соціальних мереж, але на неї також більше впливає старомодна реклама з вуст в уста.

Некоторие тактики можуть коштувати більше часу, якщо бренд в першу чергу орієнтований на молодь. Наприклад, спонсорований пост в блозі отримає підтримку приблизно у третини споживачів у віці 18-34 років, але він майже нічого не означатиме для споживачів 55 років і старше. Хоча на все покоління впливають статті в журналах і традиційні медіа.

Навіть ті споживачі, які вважають, що знаходяться під впливом такої платформи, як Instagram, навряд чи будуть перетворені в покупців. З споживачів, які говорять, що на них вплинуло те, що вони побачили в додатку для обміну фотографіями, тільки 35% купили щось через рекламу, яку вони бачили, і 36% купили річ, рекомендовану інфлюенсером. Вони були більш схильні натиснути на рекламу або історію, щоб дізнатися більше про продукт, ніж зробити покупку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *