Про це свідчать результати дослідження платформи моніторингу соцмереж YouScan, проведеного з четвертого кварталу 2020 року по перший квартал 2021 року.

Для дослідження використовувався аналіз зображень, які користувачі викладали в соцмережах. Така аналітика дозволила виділити ключові тренди у споживанні продуктів.

Тренд №1. М’ясо та риба з рослинних інгредієнтів.

Якщо раніше на прилавках магазинів легко зустріти соєве м’ясо, тепер популярність набирає і штучна риба, зроблена з рослинних інгредієнтів. Завдяки своїй доступності, невисокій ціні та популяризації вегетаріанства ці продукти стають все більш затребуваними.

Тренд №2. Традиційна та регіональна кухні.

Через недоступність подорожей у 2020 році українці стали ностальгувати за закладами, які вони поки що не можуть відвідати та насолодитися улюбленою їжею. Тому страви регіональних кухонь стали для них своєрідною віртуальною подорожжю. Блогери та ресторатори сфокусувалися на відродженні традиційних рецептів, таких як борщ, вареники та галушки. Ці страви українці також активно готували вдома.

Тренд №3. Дизайн блюд.

Завдяки індивідуальному дизайну торти стали актуальними не лише для дітей, а й для дорослих. До того ж тепер їх замовляють не лише на дні народження, а й з нагоди інших свят. Унікальний дизайн найчастіше пропонують невеликі кондитерські за індивідуальними запитами покупців.

Найпопулярнішим кольором на зображенні української кухні став червоний. Справа в тому, що українці для своїх страв часто використовую томати та перці. Крім цього, кухарі нерідко використовують як гарнір буряків. Світло-оранжевий та жовтий також потрапили до рейтингу, оскільки користувачі соцмереж часто публікують зображення з домашньою випічкою, фруктами та ягодами.

Джерело: sostav.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *