66% споживачів мають намір здійснити покупку після AR-досвіду від бренду

Штучний інтелект і доповнена реальність змінюють поведінку покупців в інтернеті, і роблять це швидко. Два нових дослідження можуть допомогти онлайн-продавцям краще пропонувати цим покупцям релевантний контент.

Дослідження, проведене Snap, Publicis Media і Alter Agents, виявило зв’язок між доповненою реальністю і рішеннями про покупку. Згідно з даними про AR-досвіді від бренду, збільшення кількості демонстрацій продуктів і персоналізації значно впливає на загальні рішення про покупку, збільшуючи ймовірність покупки як мінімум на 70% .

Дослідники також виявили, що приблизно 3 з 4 опитаних споживачів відзначають, що AR буде впливати на їх рішення про покупку протягом наступних 5 років, а 2 з 3 «швидше за все куплять» продукт після AR досвіду.

«Споживачі очікують більшого від брендів, і це дослідження доводить, що AR підтримує ці очікування, не тільки захоплюючи клієнтів, але і позитивно впливаючи на процес прийняття рішень про покупку», – сказав Девід Ротер, віце-президент по глобальному агентству і партнерства з брендами , Snap Inc. «При розробці маркетингових стратегій і стратегій взаємодії брендам необхідно враховувати корисність і широку привабливість досвіду на основі AR, оскільки дані показують, що це стає критично важливим для довгострокового успіху».

Тим часом Octane AI випустив новий звіт, який показує, що покупці шукають під час онлайн-покупок. Близько половини з них хочуть купити косметику / косметику, 61% шукають одяг і близько 47% шукають товари для будинку.

Що стосується того, де вони знаходять продукти, 88% опитаних шукають або переглядають в інтернеті, а 84% звертаються до брендам через рекомендації друзів; трохи більше трьох чвертей (80%) відкривають для себе бренди через соціальні мережі.

Інші цікаві висновки зі звіту:

  • 71% «схильні» ділитися особистою інформацією в обмін на персональні рекомендації.
  • 53% вважають за краще, щоб спілкування з брендом відбувалося по електронній пошті, 12% – за допомогою текстових повідомлень.
  • 24% говорять, що спочатку не купують в інтернеті невідомі бренди / продукти, тому що «хочуть протестувати» продукт.
  • 9% вважають, що безкоштовна доставка важлива для них в цілому, 8% вважають, що відгуки про продукти важливі.

Джерело: mmr.ua

Залишити відповідь