56% потребителей заинтересованы в COVID-19 инициативах бренда

56% споживачів раді чути про те, як бренди допомагають громадам в розпал спалаху коронавируса, відзначає дослідження Американської асоціації рекламних агентств (4A’s) і платформи Suzy. Дослідження опитування 1000 споживачів 18 березня, щоб дізнатися, як пользователяі відносяться до комунікації брендів під час пандемії і як змінилися їхні звички.

43% опитаних відзначили, що комунікація від брендів, яких вони знають і довіряють, підбадьорює їх, 40% хочуть чути, що бренди роблять у відповідь на пандемію. Тільки 15% не хочуть нічого чути від брендів в цей час.

Більше половини опитаних (56%) раді чути про дії брендів, таких як пожертвування своїх товарів і послуг. Оплачувану відпустку на час карантину для тих, хто не може працювати через закриття компанії, найважливіший крок, на який бренди повинні піти у відповідь на коронавірус. Цей крок дуже високо оцінюють мілленіали і покоління Z, так як саме вони найбільше постраждають від скорочень. Обробка будівель і спеціальний годинник роботи для старшого покоління також оцінюються важливими діями компаній.

Коронавірус вплинула на багато аспектів життя. Більшість людей залишаються вдома:

49% не їдять за межами будинку (27% користуються доставкою їжі або беруть їжу на винос)
44% не хочуть виходить з дому для покупки предметів не першої необхідності
37% купують товари в онлайні, і не ходять в магазин
15% респондентів відзначили, що коронавірус не вплинув на їх життя.

Серед продуктів, які користувачі мають намір купити протягом наступних 30 днів, в топі перебувають їжа, предмети для будинку, засоби по догляду за собою, медичні препарати. Розваги, крафтового продукти і книги займають нижчі позиції.

Залишити відповідь