Ідеї для постів у соціальних мережах: 12 невичерпних джерел

Шукаєте ідеї для постів і заповнення прогалин в контент-плані? Потрібні інструменти для натхнення?

Нижче я розповім про сервіси, які допоможуть вам завжди створювати цікавий, актуальний і трендовий контент для соцмереж.

1. Forekast

Forekast

З Forekast ви завжди будете в курсі актуальних подій з усього світу. Користувачі завантажують на ресурс заходи, а інші учасники спільноти за них голосують. Таким чином в топі виявляються тільки найбільш очікувані події.

У новинній стрічці відображаються глобальні заходи і заходи вашої країни. Налаштувати цей параметр можна після реєстрації так само, як і тематики, які вам цікаві.

Ресурс англійською мовою, але розібратися досить просто. Візьміть за правило періодично заглядати на цей сайт, щоб знати, що відбувається в світі і глобальному інтернеті.

2. Calend

Calend

На жаль, цей  ресурс не розповість про трендові теми та події, але замість цього запропонує не менше цінну інформацію. Виберіть будь-який день і дізнайтеся, які свята припадають на цю дату, чиї іменини, які події відбулися в цей день в минулому, хто народився і хто помер, які міста відзначають свій день народження. Ці дані надихнуть і підкажуть актуальну ідею для контенту.

3. Today on the Internet

TotI

В сучасних соціальних мережах вже не привернути увагу текстом. Фото, гифки і відео повинні стати основою ваших SMM зусиль. Невичерпне джерело ідей для візуального контенту ви знайдете на сайті Today on the Internet.

Цей найцінніший ресурс – динамічний рейтинг найпопулярніших гифок, зображень і відео в інтернеті за останні 24 години. Щоб отримати доступ до контенту, достатньо зареєструватися.

У розділах GIF і Video відображаються тільки 10 найпопулярніших постів, картинки же (Pics) можна скролл нескінченно. Тільки уявіть, кожен день тільки найсвіжіше і популярне для вас.

4. Almighty Press

Almighty

Знаходьте гарячі публікації в мережі за допомогою агрегатора Almighty Press. На відміну від популярних RSS-рідерів, він не обмежується джерелами, на які ви підписані. Завдяки цьому інструменту ви не пропустіть нічого важливого і зможете ефективно курирувати контент, радуючи своїх передплатників актуальною інформацією.

Зареєструйтеся на сайті і отримаєте безкоштовну пробну версію на 14 днів. Перейдіть у вкладку Content і введіть ключові слова, налаштуйте фільтр. Сортувати результати можна по часу, залучення, коментарям і внутрішньої оцінки інструменту. Алгоритм Almighty Press обіцяє розпізнавати тренди ще на зорі їх зародження. Звучить багатообіцяюче.

5. Trend Hunter

На цьому сайті збираються тренди з усього світу і з самих різних областей: дизайн, бізнес, маркетинг, ігри, мода, стиль життя, технології і десятки інших. Ви можете розповісти про актуальні новинки своїм передплатникам або надихнутися ідеями і створити на їх основі власний контент.

Ресурс пропонує зручну сортування контенту: ідеї, добірки, відео та фото. Відмінне джерело незвичайного візуального контенту і захоплюючих історій.

6. Pikabu

Pikabu

Аналог популярного майданчика Reddit (яку, до речі, теж можна активно використовувати як джерело натхнення). Тут кожен користувач може поділитися своїми знахідками, історіями і знайденим на просторах мережі контентом.

Дуже часто не тільки паблік в соцмережах, але і великі видавництва створюють пости на теми, які вийшли на Pikabu в Гаряче або Краще. Майданчик порадує вас свіжими новинами, мемамі і котиками, – всім, що так любить Інтернет.

7. Ads of the World

Ads of the World

Іноді реклама – це примітивно і набридливо, але іноді маркетологи і креативщики створюють справжні шедеври, якими хочеться поділитися не тільки в тематичних паблік.

Допоможе в цьому агрегатор цікавою реклами з усього світу Ads of the World – джерело приголомшливого візуального контенту. На сайті доступна сортування за своєю актуальністю рейтингу і по колекціях, а також є пошук.

8. BuzzFeed

BuzzFeed

Якщо ваша мета – створювати вірусний контент, заглядайте на цей сайт частіше. Тут збираються найгарячіші публікації з англомовного інтернету.

Для smm-фахівця – це джерело ідей для інтерактивного контенту, а також цікавих добірок і захоплюючих історій.

9. Memepedia

Memepedia

Меми та соцмережі – нерозлучна парочка. Використовувати їх можна, і навіть потрібно, майже в будь-якій індустрії, але вибирати варто тільки актуальні або стали класикою картинки.

Завжди залишатися в тренді допоможе сайт Memepedia. Він покаже топові меми за останній час і добірку за сьогодні.

10. Socratify

Socratify

Не меншою популярністю ніж меми, в соцмережах користуються цитати. Знаходити перспективні зручно на сайті socratify.net.

Ресурс пропонує подивитися цитати з найбільшою кількістю лайків, вибрати випадкову або звузити пошук певною темою. Є розділ з картинками.

11. Giphy

Giphy

Гифки – окрема форма спілкування в соцмережах. Вони передають потрібні емоції, розважають і розповідають історії. Включати цей формат в свою контент-стратегію, безумовно, варто.

Трояндова гифки шукайте на сайті GIPHY у відповідному розділі. Ще ресурс пропонує зручний пошук за категоріями і ключовими словами.

12. Google Trends

Дізнайтеся, що шукають люди прямо зараз, і запропонуйте злободенне контент. Допоможе в цьому зручний інструмент від Google.

Тут можна подивитися пошукові тренди за добу і навіть прямо зараз, побачити дані по різних країнах і категоріях.

Якщо вам доводиться щодня створювати контент для соціальних мереж, просто необхідно налагодити невичерпний потік відмінних ідей для постів. Допоможуть вам у цьому описані вище інструменти.