27 і 1 ресурс, що затягує краще будь-якого турецького серіалу

Підбірка каналів, блогів, подкастів і книг про рекламу, дизайні, SMM і не тільки від агентства Lobods

Коли ви в останній раз тримали друковане видання в руках? А як давно гортали улюблений Telegram-канал з мемчікамі і суперважливою для вас інформацією? Що вже говорити про Tik-Tok, де і смішні відосікі, і поділені на безліч глав записи «Який знак зодіаку підійде тобі найкраще по тайваньському календарем?».

Тому, зібравши круглий стіл в Excel, команда Lobods вирішила зробити вагому і за кількістю, і за якістю добірку ресурсів, де ви зможете:

– дізнатися більше про дизайн і про той самий «діджіталізейшен»;
– почерпнути багато крутий і корисної інформації, яку не розкажуть на платних вебінарах;
– трішечки розважитися;
– надихнутися і, можливо, закохатися в ще невідому для вас професію.

Telegram-канали: корисності, інсайда, натхнення

marketing & design – заходите сюди, якщо маєте потребу в свіжих Діджитал-новинах світу, реакціях Дурова на слова Дудя, мемах і креативу для натхнення.

Клієнт – любиш пошепотітися з клієнтом або без нього? Забігай сюди, це збірник «дивних» завдань і завдань, а також круті нативні інтеграції реклами.

Один день SMM-ника – якщо хочете вивчити SMM-кухню зсередини, ласкаво просимо!

Рекламнутій – портфоліо крутих рекламістів, які поповнюються з кожним днем.

Канал ледачого SMMщіка – авторський канал Саші Чижова про просування бізнесу в соцмережах і життя «есемемщіка».

Gutnik Oleg · Facebook target – все про таргетированной рекламі в Facebook і Instagram.

AR / VR Designer – нудьгували по доповненої реальності? Ось вам переклади статей зарубіжних фахівців, AR / VR інсайда від відомих брендів.

DNative – авторський блог Олексія Ткачука про просування в Instagram і безлічі корисних булочок і ссилочек.

IN / FB креативи – збірник креативів і натхнення в SMM.

Telegram-каналы

Instagram-блоги для морального видиху опівночі

Gurovdigital – блог Павла Гурова про digital. Свіжі новини, нововведення в професіях, цікаві факти і корисна інформація про все, про що соціальні мережі мовчать.

Dovzhenkokoal – авторський блог Аліни Довженко про дрібниці життя фрілансера в сфері маркетингу і SMM.

instablog_secrets – особистий блог Яни Іванової, де кожна дрібниця з почуттям гумору, такту і розстановкою: про роботу і просуванні в Instagram.

Instagram-блоги

Солодкі промови, або Як один подкаст змінює SMM-стратегію

Напівсолодкий подкаст – шукайте тут: «Про дізлайкі і негатив», «Маркетологи про порно», «Що дратує в рекламі», «Співбесіди!» і безліч іншого в стилі диско digital.

Gurov Digital – ви вже бачили його в рубриці Instagram. Тут же Павло розповість не тільки письмово, але і усно про те, що сталося з Instagram, Telegram, YouTube і WhatsApp за останній час.

Вибач, що голосовим – ком’юніті-подкаст про сучасний Діджитал-етикеті: созвона в трусах, фальшиві новини та світові змови, гугл-док і сто одна правка. Шукайте тут.

Дизайн Такий – про продуктовому дизайні, інтернеті, інтерфейси і софт у вигляді приємних бесід. Тут і про удаленку, криза і дизайн, і навіщо взагалі використовувати концепти в дизайні.

Запуск завтра – подкаст від Самата Галімова про технології, які змінюють життя. Сюди за відповіддю на питання, чому інтерфейс крутий, а прибутку – нуль.

подкасты

Зарубіжні онлайн ресурси, ю ноу

SocialMediaToday – онлайн-спільнота і ресурс для професіоналів в області маркетингу, SMM, комунікацій, взаємодії з клієнтами, контент-маркетингу і всього-всього такого, про що ви ще навіть не чули.

Influencer Marketing Hub – світовий маркетинговий ресурс з корисною інформацією про інфлюенсерах, агентствах та тематичних дослідженнях.

Digital trends – незалежний світовий видавець в сфері digital і технологій. Новини, кращі продукти і безліч різних статей, а також інтерв’ю.

Medium – платформа для читачів, яка дозволяє відфільтрувати і знайти потрібний, а головне інформативний контент в сфері розвитку та технологій. Більша кількість тем і їх варіацій можна побачити, хіба що, в грі Detroit на консолі.

Їх можна помацати днем, вночі, з ліхтариком і навіть при свічках. книги

«Пиши, Скорочуй», Саричева Л., Ільяхов М. Е

Якщо ваші тексти вульгарні, зовсім неінформативні або, можливо, вже пройшли 765 правок, а результату ніякого – ця книга для вас.

«Заразливий: Психологія сарафанного радіо», Бергер Й.

Хочете знати, на що варто робити акценти в рекламі і яким чином продукт або ідея стають популярними? Все в цій невеликій книзі.

«Rework. Бізнес без забобонів », Фрайд Дж., Хейнемейер Ханссон Д.

Ця книга забере вас в полон і допоможе зняти головну вуаль в світі бізнесу: не потрібно працювати 100 годин на тиждень – 40 годин достатньо.

«Нові правила ділового листування», Саричева Л., Ільяхов М.

Книга, яка вбиває задушливу бюрократію і млявість в листування. Замість цього допомагає навчитися писати комерційні пропозиції, супровідні листи, прохання колегам, відповіді клієнтам і будь-які інші робочі записочки з повагою і турботою про адресата.

«Доставляючи щастя», Шей Т.

Про помилки і успіхи, навичках, натхненні і планах компанії Zappos.

«Тонке мистецтво пофігізму», Менсон М.

Книга блогера і письменника про те, як, вибравши одну мету і забивши на всі труднощі, взяти від життя все.

«Передбачувана ірраціональність», Арієлі Д.

Про прихованих силах, що визначають наші рішення, а ще про людські Інсайт, які варто врахувати в маркетингу.

книги

Підводимо підсумки в три клацання

Цей список в будь-який момент може перетворитися на нескінченну стрічку, але давайте дивитися правді в очі – в добі всього 24 години. Тому, ось вам порада – головне не кількість, а якість!

Джерело: mmr.ua