Пандемія та PR: яку комунікаційну стратегію вибрати?

Пандемія стане для багатьох брендів моментом істини. Комунікаційна стратегія, яку вибере бренд в цей кризовий період, буде визначати його репутацію в найближчому майбутньому. Про стратегії поведінки і інструментах PR, які зараз можуть допомогти бізнесу залишитися «на плаву» розповіла Анна Кириченко, Керуючий Партнер комунікаційного агентства Redline PR.

***

Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua

***

На економічну кризу, викликану COVID-19, всі бренди відреагували по-різному: одні пішли «в підпіллі» перечекати турбулентність (багато брендів вибрали цю стратегію), інші, навпаки, проактивні в комунікаціях, відкриті і шукають спосіб допомогти – ми це називаємо « ПАНДЕМІЯ ДОБРА ». Саме цей шлях – найбільш виграшна комунікаційна стратегія, яка може бути застосована абсолютно до всіх сфер бізнесу: від FMCG до літакобудування.

Основне питання в тому, чи варто займатися PR в умовах кризи. Щоб відповісти на це питання, уявіть, що ваш друг у біді. Як ви себе поведете? Відповідь очевидна: треба допомагати! PR – це як раз той самий інструмент, який допоможе вибудувати позицію бренду як помічника і друга в сприйнятті вашої аудиторії.

Для цього необхідно дотримуватися активної комунікаційної стратегії: запропонуйте будь-який позитивний контент, який буде корисний у ситуації, що склалася. Чим ви більш відкриті в комунікації, тим це краще для репутації бренду з точки зору PR.

Компанії, які зараз «допомагають», а не «виживають» формують цілий загін адвокатів бренду з усіх людей, які так чи інакше дізнаються про це і потім стають суперлояльного до бренду на довгі роки! Саме ця аудиторія стає «друзями» бренду. Ті ж, хто відмовчується і нічого не робить, не беруть цю можливість!

Але як бути активним в умовах, коли більшість класичних інструментів PR стали недоступні: журналістів не запросити на прес-сніданок, презентацію новинок теж провести не вийде … Що робити? Пропонуємо добірку інструментів, які зараз найбільш ефективні.

Для роботи зі ЗМІ

Онлайн прес-конференції

Класика роботи із засобами масової інформації, але в режимі онлайн. Схема роботи та ж, але все відбувається в мережі. Опрацюйте інформаційний привід, створіть сценарій заходу (так-так, сценарій і продумування виступу ніхто не відміняв), запросіть журналістів.

Акції добра

Багато людей зараз потребують допомоги: лікарі, бабусі і дідусі, люди в лікарнях і на самоізоляції. Подумайте, як ваш бренд може підтримати їх?

Як приклад ділимося нашими останніми кейсом з кондитерською фабрикою «Перемога». Компанія випустила нову лінійку шоколаду Charged Immunity з додаванням вітамінів і мікроелементів для підтримки імунітету.

Наше завдання як PR-агентства полягала в тому, щоб відпрацювати цей інформаційний привід. Ми анонсували акцію в ЗМІ і отримали більше 35 публікацій в ЗМІ і багатомільйонний охоплення. Завдання було не в тому, щоб похвалитися, а в тому, щоб підтримати порядок денний. В «сухому» діловому прес-релізі ми без реклами і розхвалювання продукції розповіли про те, що компанія зробила добру справу. Цей крок допоміг бренду показати своїм особистим прикладом, що допомога і підтримка – це те, що зараз дуже потрібно людям і поділитися добром може кожен. Не варто випускати цю можливість. Робіть добро і мир відповість вам тим же, а ЦА запам’ятає і подарує вам додаткову лояльність в світле майбутнє.

Для роботи з цільовою аудиторією

  • Онлайн конференції;
  • Онлайн лекції, вебінари і майстер-класи;
  • Активний SMM.

У роботі з вашої ЦА в період самоізоляції і карантину як ніколи важливо робити упор на відеоконтент. Якщо зараз ви не почнете займатися відеоконтентом, то буквально через пару років ви будете наздоганяти пішов паровоз.

Ми закликаємо зайняти активну позицію: пишіть статті, виходьте в прямі ефіри, допомагайте людям, діліться добром. Пам’ятайте, PR – це про імідж, комунікацію, лояльність і довіру аудиторії.

PR – це не панацея для бізнесу в кризу, але саме його інструменти роблять так, що купуючи ваш продукт, споживач буде відчувати безумовну любов до бренду. Адже при покупці люди часто вибирають не просто продукт, який не бренд, а імідж, який ви сформували в їх сприйнятті.

Розмовляйте з вашою цільовою аудиторією на мові PR-комунікацій і пам’ятайте, що PR – це по любові.

***

Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua

***

Джерело: rusability.ru

Залишити відповідь