7 стратегій підвищення залученості в Інстаграм

Зі зникненням лайків в Інстаграм найважливішим показником стане залученість. Щоб аккаунт приносив користь, він повинен мотивувати передплатників на спілкування і взаємодію. Як цього добитися?

SMM-фахівець Моллі Маршал поділилася перевіреними на практиці стратегіями, які допоможуть залучити і “пожвавити” передплатників. Перевірте, чи всі ви знаєте використовуєте.

***

Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua

***

7 способов поднять вовлеченность в Инстаграм. Инфографика

7 способів підняти залученість в Інстаграм

Дотримуйтесь цих порад кожен день і завжди намагайтеся запропонувати своїй аудиторії максимум користі.

1. Вітайте нових передплатників

Переглядайте акаунти і залишайте актуальні коментарі під публікаціями. Говоріть про них, а не про себе. Цей жест покаже кожному користувачеві, що ви цінуєте його увагу.

2. Взаємодійте з контентом

У Інстаграм важливо завжди бути в центрі подій: постійно шукайте в соцмережі своїх ідеальних клієнтів і реагуйте на їх контент – ставте лайки, пишіть коментарі, дивіться Сторіс.

3. Спілкуйтеся з колегами

Співпрацюйте з іншими профілями і домовляйтеся про взаємне просування, але погоджуйтеся на нього тільки в тому випадку, якщо знайомство з блогером / компанією принесе вашої аудиторії користь.

4. Задавайте питання

Намагайтеся в кожній публікації задавати питання. Не переживайте, якщо ніхто не реагує. Аудиторію спочатку потрібно навчити взаємодіяти з вами. Почніть з простих питань, для відповідей на які не буде потрібно більше одного-двох слів.

5. Відповідайте на всі коментарі

Якщо ви хочете побудувати в Інстаграм активна спільнота, потрібно відповідати на всі коментарі користувачів. Увага – кращий стимул писати вам і далі.

6. Більше природності

Не використовуйте шаблонні фрази і не відповідайте всім однаково, намагайтеся вникнути в повідомлення і спілкуватися по-людськи. Щирість завжди в тренді.

7. Використовуйте заклики до дії

Ви ж хочете, щоб ваші передплатники здійснювали певні дії? Тоді відкрито і зрозуміло просите їх про це. CTA – ваші кращі друзі в просуванні аккаунта.

Ці сім стратегій зводяться до простої істини: щиро спілкуйтеся з передплатниками і вона відповість вам взаємністю. Спроби говорити тільки про себе і продавати при кожному зручному випадку ні до чого доброго не приведуть.

***

Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua

***

Джерело: rusability.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *