Тренди інфлюенсер-маркетингу в Instagram в 2020 році

Сервіс Later спільно з платформою Fohr проаналізували поведінку інфлюенсеров і пости в Instagram і назвали глобальні маркетингові тренди, які будуть формувати Instagram в 2020 році.

Тренд 1. Постів в стрічці стає менше

Поведінка інфлюенсеров змінюється, особливо це стосується розміщення постів, їх кількість падає, так як якісний пост вимагає часу і зусиль. На тренд також впливає запуск IGTV і популярність «історій». За прогнозом, в 2020 році інфлюенсери будуть розміщувати пости два рази в тиждень.

І це стосується не тільки мега-інфлюенсеров, але і всіх лідерів думок, незалежно від кількості фоловерів. Однак в цьому тренді є виключення. Інфлюенсери з армією фоловерів 250-500К збільшать частоту розміщення постів в 2020.

Тренд 2. Довгі заголовки дають кращий результат

Ми бачимо, як заголовки постів в Instagram займають центральне місце в умах інфлюенсеров. Згідно з дослідженням довжина підписів з 2006 роки зросла більш ніж в два рази. До 2020 року середній текст буде складатися з 405 символів, а це 65-70 слів!

Тренд 3. Важливість хештегов зростає
Немає сенсу заперечувати, що використання релевантних, націлених хештегов в постах – один з кращих способів звернути на себе нової аудиторії в Instagram. А для брендів хештеги призводять до більшого залучення, фоловерів і покупцям. Fohr проаналізував пости за 4 роки і дізнався, що середня кількість хештегов в постах інфлюенсеров збільшилася майже в 4 рази.

Дослідження також показало, що пости з хештегом отримують більше залучення. Крім того, дані показали, що більша кількість хештегов призводить до більш високого рівня залучення.

Порада: 10+ хештегов на один пост дає в середньому 6% рівня залучення.

Тренд 4. Кращий час для публікації постів
Раніше в цьому році Later проаналізували 12 млн постів в Instagram в різних часових поясах, щоб визначити найкращий час для постінгу.

Тренд 5. У мікро-інфлюенсеров залучення вище

Середній рівень залучення постів у мікроінфлюенсеров становить 7%. Фактично, у інфлюенсеров з 0-25K фоловерів вищу залучення незалежно від цільової аудиторії або теми.

Тренд 6. Макро-інфлюенсери розміщують більше спонсорського контенту в стрічці


Інфлюенсер маркетинг стане більш популярним в 2020 році, так як і бренди і лідери думок почали пожинати плоди. У інфлюенсеров з великим числом думок передплатників більше рекламного контента, виявило Fohr. Найбільше рекламних постів у лідерів думок з 50-75К фоловерів в Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *