40+ джерел статистики для прийняття маркетингових рішень

BCG з’ясували, що 7% компаній все ще знаходяться на ранній стадії розвитку аналітичної культури і практично не використовують дані. У той же час маркетинг, заснований на даних, дозволяє збільшити виручку до 20%.

Якщо ви вже використовуєте дані для прийняття маркетингових рішень, то знаєте, що потрібні не тільки внутрішні дані компанії, але і більш глобальна статистика, яку найкраще шукати в авторитетних джерелах.

У компанії Datmark зібрали кращі джерела для пошуку статистики, яка допоможе приймати маркетингові рішення.

Споживче поведінка

1. Global Web Index. Звіти та інфографіка досліджень споживчої поведінки. Наприклад, 71% споживачів з початком пандемії проводять більше часу, використовуючи смартфон.
2. ComScore. Дослідження споживчої поведінки в Інтернеті в різних країнах світу.
3. GKS. Якщо вам потрібна офіційна статистика про жителів Росії і регіонів.
4. Kantar. Дослідження споживчої поведінки. Виявляється під час пандемії кожен п’ятий будинок в Великобританії оформив нову підписку на стрімінговий сервіс.
5. ВЦИОМ. Опитування споживачів на найрізноманітніші теми.
6. ФОМ. Опитування споживачів про економіку, політику і повсякденному житті.
7. ТАСС. Опитування громадської думки на актуальні теми.

Дослідження ринків

8. Nielsen. Дослідницькі звіти про ринки і рекламі.
9. 2Gis. Статистика та дослідження міст за сферами економіки. Виявляється, в Пермі на 100 000 жителів припадає 27 кафе – це більше, ніж у всіх інших великих містах.
10. GFK. Дослідження ринків і споживчої поведінки.
11. PWC. Дослідження і публікації компанії про різні індустріях.

Дослідження сайтів і мобільних додатків

12. SimilarWeb. Умовно безкоштовний інструмент відстеження трафіку сайтів і мобільних додатків. Згідно SimilarWeb, Rambler є найбільш відвідуваним в Росії сайтом категорії “Новини та медіа”.
13. NeilPatel. Безкоштовний інструмент перевірки сайту по трафіку і ключовим словами від Нілу Пателя.
14. Serpstat. Платформа пошуку статистики по трафіку будь-якого сайту.
15. Media Scope. Дані про аудиторію інтернету і статистика по найбільших ресурсів. За даними Media Scope, найбільше часу в інтернеті проводить аудиторія у віці 12-24 років – 208 хвилин в день.
16. StatCounter. Статистика використання браузерів.

Інтернет-аналітика

17. Marketing Charts. Аналітика споживчої поведінки, маркетингових підходів і цифровізації економіки в графіках і діаграмах з експертним коментарем.
18. Think with Google. Аналітика споживчої поведінки, ефективності інтернет-реклами і галузевих трендів від Google. За останніми даними Google, користувачі в Росії найчастіше шукають інформацію про те, коли відкриються перукарні, магазини, дитячі садки та салони краси.
19. Statista. Найбільша платформа зі збору статистики з різних галузей, в тому числі: соціальні мережі, електронна комерція та інтернет-реклама.
20. Aberdeen. Дослідницький центр компанії Aberdeen, де можна знайти статистику різних сфер: від BI до споживчої поведінки.
21. Forrester. Глобальні дослідження і звіти з досліджень ринків і технологій, проте більшість звітів платні або доступні тільки для клієнтів.
22. Gartner. Дослідницькі звіти компанії Gartner, присвячені різним аспектам маркетингу: від брендинга до контент-маркетингу.
23. SalesForce. Звіти та дослідження від споживачів, ринках і рекламі.
24. McKinsey. Дослідження для управління і бізнесу, які допоможуть побудувати вірну стратегію.
25. Smart Insights. Блог платформи з маркетингу, в статтях можна знайти багато цікавої статистики про рекламу і споживачах. Дослідження аудиторії соціальних мереж показало, що близько 49% всіх користувачів Інтернету є активними користувачами соціальних мереж.
26. Google Trends. Тренди пошукової статистики від Google.
27. Brand Analytics. Статистика соціальних мереж, медіатренди і рейтинги.
28. Romir. Можна знайти найрізноманітнішу статистику: від динаміки індексу споживчих цін до рейтингу веб-сайтів. Наприклад, в квітні 2020 року росіяни скоротили повсякденні витрати на 16,6% в порівнянні з березнем.
29. Knoema. Безкоштовна платформа відкритих даних з різних джерел по всіх країнах світу.
30. HubSpot. Комплексні дослідження тенденцій бізнесу, які, однак, доведеться пошукати серед інших статей в блозі. Наприклад, 74% компаній в 2020 планують продовжити активно інвестувати в SMM.

Цифровизация

31. eMarketer. Дослідження, присвячені цифрової трансформації. За прогнозом eMarketer, витрати на цифрову відеорекламу в США збільшаться на 7,8% протягом першого півріччя 2020 року
32. International Telecommunication Union. Статистика використання цифрових пристроїв по всьому світу.
33. Eurostat. Аналітика цифрової економіки і суспільства в країнах Євросоюзу.
34. Pew Research Center. Аналітика споживчої поведінки щодо цифрових технологій. Більшість досліджень присвячені американцям, але є і світова статистика.

Email-маркетинг

35. Campaign Monitor. Дослідження, присвячені підвищенню ефективності email-розсилок.
36. MailChimp. Дослідження email-розсилок і поради щодо їх оптимізації на основі даних. За даними MailChimp, рівень відкриття листів від інтернет-магазинів в середньому становить 15,68%, а за посиланням доступні показники інших галузей.
37. Email on Acid. Статистика по email-маркетингу в блозі: поради, тематичні дослідження, інфографіка.

Інтернет реклама

38. Sharethrough. Дослідження, присвячені нативной рекламі.
39. IAB. Дослідження ефективності інтернет-реклами по всьому світу.
40. Sostav. Рейтинги рекламного ринку від Sostav.
41. Adindex. Рейтинги рекламного ринку, а також дослідження ринків і інтернет-реклами.
42. АКАР. Рейтинги рекламних агентств і дослідження ринку реклами.