25 інструментів для Instagram: робота з графікою, аналітика, корисні фішки

Зараз можна знайти мільйон додатків і сервісів для Instagram. І саме їх велика кількість робить вибір потрібного рішення супер-складним. У цьому матеріалі ми зібрали інструменти для різних завдань, які зараз максимально актуальні і корисні для спільноти, особистого бренду, просування компанії.

***

Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua

***

Інструменти для графіки в Instagram

№1. Сanva

Один з найбільш дружніх і зрозумілих сервісів, в яких можна робити зображення і пости з анімацією. Є безкоштовний тариф, в платній версії більше шаблонів і елементів.

Ключовий принцип – просто вибираєте шаблон під потрібну соцмережа, перетягує елементи, міняєте текст. Є як версія для браузера, так і додатки для смартфона.

№2. Crello

Аналог Canva, головна відмінність – велика кількість відео-шаблонів, які виглядають професійно. Вартість Pro-тарифу, звичайно, трохи кусається – $ 199 на рік. Але якщо вам все потрібно робити самостійно, а контенту досить багато, це вигідніше, ніж кожен раз звертатися до дизайнера на фрілансі.

№3. Over

Круте додаток для роботи з графікою. Є версія як для iOS, так і для Android. Навіть в безкоштовному тарифі досить багато крутих шаблонів. Можна накладати написи, змішувати шари, вибирати різні колажі, додавати стікери і іконки.

№4. VSCO

Один з найпопулярніших інструментів для стильних, кінематографічних фільтрів і гнучкої корекції фото. З фішок – можна зберігати свої настройки і потім пакетно обробляти фото.

№5. Pics Art

Потужний графічних редактор в вашому смартфоні – додаток постійно оновлюють, розширюють кількість фільтрів, інструментів, ефектів. В Gold версії більше 100 шаблонів, ексклюзивні фільтри, додаткові шрифти, елементи графіки, редагування відео.

Додатки для Stories і відео в Instagram

№6. StoriesAds

Простий конструктор відео-історій. Вибираєте шаблон і прямо в браузері редагуєте набір зображень, текст, ефекти. В результаті отримуєте стильні і динамічні Stories з фото і тексту.

№7. Stories Edit

Інструмент від Plannoly з готовими шаблонами і зрозумілими інструментами. Можна робити як статичні, так і відео-історії. Є версія для iOS / Android.

№8. Unfold

Одне з найпопулярніших додатків для створення Stories в мінімалістичному стилі. У безкоштовної версії досить шаблонів для базових рішень.

unfold - приложение для стильных Stories

№9. Quik

Інструмент від творців GoPro – додаєте різні ролики, вибираєте макет, настройки і отримуєте готовий ролик на 10-15 секунд. Оптимальні варіант, щоб швидко і без проблем зробити динамічний контент.

№10. Magisto

Аналогічне рішення, щоб швидко відредагувати і завантажити відео.

№11. Supa

Онлайн-сервіс, як називаються самі розробники – відеоконструктор. У ньому можна легко зробити відео для соцмереж за шаблоном або з 0. Інтерфейс зрозумілий, без зайвих налаштувань і складнощів.

№12. InShot (iOS / Android)

Один з найпопулярніших відеоредакторів. Є багато цікавих можливостей і практично всі інструменти для редагування, монтажу відео. Наприклад, можна зробити такий ефект.

Відео немов вставлено в макет-іконку смартфона.

№13. Hype Text (iOS / Android)

Додаток для створення стильної анімації тексту в Stories і постах. У базовій версії, правда, залишається логотип програми.

№14. Splice

Ще одне творіння GoPro. Додаток заточене виключно під роботу з вертикальними відео. Зручно відредагувати Stories, додати ефекти, відрегулювати швидкість відео, накласти титри.

№15. DU Recorder (iOS / Android)

Додаток для запису скрінкасти – відео з екрану вашого смартфона. Зручно, коли потрібно записати інструкцію або показати будь-який процес.

Додатки для планування і постинга в Instagram

№16. Later

Додаток для візуального планування контенту, аналітики найпопулярніших постів і відкладеного постінгу в принципі. Нещодавно додали відкладений постинг Stories з візуальним тайм-лайном – ви бачите, як буде виглядати серія Сторіс у передплатників. Є безкоштовний пакет.

№17. SMM Planner

Один з кращих російськомовних сервісів для відкладеного постінгу в будь соцмережі, не тільки в Instagram. Багатьом буде досить і безкоштовного тарифу (до 100 постів на місяць). У Pro версію недавно додали редактор Історій – можна прямо в браузері робити нормальні Stories. Додавати гифки, гео, текст, відзначати профілі.

smmplanner приложения для Instagram

№18. Planoly

Аналог Later з розширеними функціями. Є можливість відповідати на коментарі передплатників, отримувати аналітику по аккаунту, вивчати і робити репости контенту передплатників з вашим брендом, згадкою.

№19. Паразайт

Паразайт планує пости в соцмережі, створює контент-плани, дозволяє спілкуватися в Ю Я і дивитися аналітику – все в одному місці. Крім тестового періоду на 7 днів, безкоштовного пакету немає. Мінімальний – 300 руб / місяць.

Корисні фішки і додаткові інструменти для Instagram

№20. Телеграм-бот Text4InstaBot

Бот робить «правильні» абзаци для Instagram. Текст по центру, червоні рядки, закреслює слова. Просто скидає текст з Гугл Документів, заміток або інтерфейсу будь-якого додатку. Бот надсилає варіант з проставленими абзацами і відступами.

№21. Телеграм-бот SaveAsBot

Власне, ідеальний спосіб завантажити що-завгодно з Instagram без танців з бубном.

№22. Popsters

Сервіс для аналітики і ефективної роботи з Instagram. Можна аналізувати як свої акаунти, так і пости конкурентів.


№23. MSSG.me

Простий сервіс, щоб зробити зручну і красиву посилання для профілю в Instagram. Туди можна додати посилання на інші соцмережі, короткий опис, посилання на сайти, сторінки, останні публікації в ЗМІ.

№24. bio.fm

Схожий сервіс. Серед дуже крутих відмінностей – стильний дизайн і можливість прикріплювати на заслання-сторінку більше форматів контенту. Наприклад, можна закріпити превью останнього відео з YouTube або посилання-банер на ваше співтовариство в Facebook.

№25. Маска з 40 фільтрів VSCO від ya_gadya

У закріплених посиланнях у автора можна знайти Маску. У ній 40 найпопулярніших фільтрів з VSCO. Самий кайф в тому, що їх можна застосувати для запису відео (чого не вміє сам VSCO). Коли хлопець зробив ці маски у нього було менше 20к передплатників, зараз – 600К. Вже півмільйона користувачів використовують цю маску.

***

Дізнатися більше про секрети успішного маркетингу можна на нашому каналі в Telegram – Secretmarketingua

***

Источник: rezart.agency

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *