“АрселорМіттал Кривий Ріг” скоротив виробництво і відправив додому 25% співробітників

Компанія “АрселорМіттал Кривий Ріг” скоротила виробництво і відправила у відпустку або на віддалену роботу приблизно 25% своїх співробітників.

Про це повідомив генеральний директор цього підприємства Мауро лонгобардов в інтерв’ю GMK Center.

За його словами, керівництву компанії довелося усвідомлено обмежувати виробництво і роботу цехів в умовах карантину по Коронавіруси для зниження ризику інфікування серед працівників.

“В даний момент повністю зупинена робота блюмінга-1, двох дрібносортних станів (№1 і №3) першого сортопрокатного цеху, дрібносортного стану №5 другого сортопрокатного цеху, центральної електротехнічної лабораторії і частково електроремонтного цеху”, – розповів гендиректор.

При цьому він підкреслив, що компанія ArcelorMittal вимушено знижує рівень виробництва на багатьох своїх підприємствах по всьому світу, але робить все можливе, щоб запобігти їх повну зупинку і зберегти персонал.

“В даний момент вже приблизно 25% співробітників знаходяться у відпустках або працюють у віддаленому режимі, з дому. Хоча цей відсоток динамічно змінюється. При цьому ми підтримуємо постійний зв’язок з фахівцями основних функцій, важливих для роботи підприємства”, – додав лонгобардов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *