“ArcelorMittal Кривий Ріг” інвестував понад $ 60 млн у реконструкцію дрібносортного стану

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ “ArcelorMittal Кривий Ріг” (АМКР, Дніпропетровська обл.), за уточненими даними, інвестував $ 60 млн у реконструкцію дрібносортного стану № 250-4, приступивши в другій половині грудня до гарячих випробувань нової лінії виробництва арматури з шпулерной намоткой .

Як повідомляється в прес-релізі компанії в п’ятницю, даний етап означає завершення масштабної модернізації стану, яку протягом цього року здійснювало підприємство спільно з італійською компанією Danieli.

При цьому наголошується, що завдяки реконструкції стану у АМКР з’явилася можливість випускати арматуру №№ 8-24 у бунтах з шпулерной намотуванням – новий вид продукції в сортаменті підприємства, який дозволить відкрити новий ринок. Використання арматури в бунтах дає значну економію споживачам, оскільки при розкрої такого арматурного прокату відходи практично виключені, пояснюється в релізі.

Введення в експлуатацію і сертифікація стану з випуску нової продукції продовжаться в січні-лютому 2020 року. Виробництво арматури в бунтах на продаж почнеться в кінці першого кварталу 2020 року.

Крім установки лінії шпулерной намотування, реконструкція дрібносортного стану №250-4 також включала будівництво сучасної нагрівальної печі потужністю до 200 тонн на годину, установку додаткових п’яти чорнових клітей і будівництво нової лінії упаковки арматури в прутках. Нове обладнання табору дозволить збільшити випуск арматури з литої заготовки. Нова нагрівальна піч, в якій можна легко міняти режим нагріву, дасть можливість оптимізувати енергоспоживання, що в свою чергу допоможе знизити вплив на навколишнє середовище.

До реконструкції дрібносортний стан № 250-4 міг випускати продукцію тільки з квадратної заготовки перерізом 80х80 мм, яку виробляли в цеху блюмінг за застарілою технологією. Тепер стан буде виробляти арматурний прокат з заготовок 130х130 мм і 150х150 мм, отриманих на нових машинах безперервного лиття заготовок. Таким чином, АМКР зможе розширити свою продуктову лінійку і пропонувати на ринках більше металопродукції з високою якістю, резюмує прес-служба компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *