“Антошка” забезпечить покупців дитячим харчуванням і предметами гігієни під час карантину

Магазини “Антошка” забезпечують покупців спеціалізованим дитячим харчуванням і предметами гігієни на період карантину. Про це розповіли в прес-службі компанії.

Там нагадали, що згідно з постановою Кабінету Міністрів від 17 березня 2020 року, дозволена торгівля продуктами харчування та засобами гігієни. А тому, строго дотримуючись рішення уряду і розуміючи важливість карантину, магазини “Антошка” призупинили свою роботу за наступними напрямками: закрили всі послуги, кафе, дитячі майданчики і перукарні.

Також в магазинах закриті до продажу всі інші категорії товарів, а саме: іграшки, автокрісла, меблі, одяг і взуття. Вони залишаються доступними тільки через замовлення в інтернет-магазині antoshka.ua.

При цьому магазини “Антошка” продовжують свою роботу, надаючи покупцям можливість придбати тільки спеціалізоване дитяче харчування, суміші для грудного вигодовування, дитячі каші, пюре, а також підгузники та засоби гігієни по догляду за малюками.

Для того, щоб захистити здоров’я покупців і персоналу, прибирання залів і поверхонь в магазині тепер роблять частіше, із застосуванням спеціальних дезінфікуючих засобів. З особливою увагою очищаються полки, прикасові зони і демонстраційні столи. Також контролюється стан здоров’я, температура тіла і відсутність симптомів вірусу у персоналу магазинів.

У компанії підкреслили, що основне завдання “Антошки” – зробити перебування на карантині максимально комфортним для батьків і дітей.

При цьому весь асортимент магазину можна придбати онлайн на antoshka.ua, з доставкою додому або в найближчі працюють відділення “Нової Пошти”. До 31 березня 2020 року інтернет-магазин antoshka.ua надає безкоштовну доставку товарів по Україні, без обмежень по сумі замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *