Аналітики розповіли про зміни на українському ринку фуражного зерна

Зростання цін на фуражну пшеницю, обумовлений недостатньою кількістю пропозицій зернової, зберігався.

Про це повідомили експерти компанії G.R. Agro.

Так, згідно з даними компанії, переробні підприємства коректували ціни попиту в бік підвищення з метою залучити необхідні обсяги зернової необхідної якості і озвучували ціни в межах 6 000-6 850 грн / т, СРТ-підприємство.

Темпи зростання цін на фуражний ячмінь дещо знизилися, відзначають аналітики, при цьому учасники ринку повідомляють про зберігання високого попиту на зернову певної якості.

«Переробні підприємства підвищували ціни попиту під впливом таких чинників, як недостатня пропозиція зернової і девальвація національної валюти. Діапазон цін переробних підприємств становить 5 200-5 950 грн / т, СРТ-підприємство », – вказується в повідомленні.

Відносно ринку фуражної кукурудзи, то експортери продовжували підвищувати закупівельні ціни на зернову з урахуванням очікуваного зниження врожаю. Крім того, валютний фактор впливав на рівні цін.

За інформацією G.R. Agro, переробні підприємства в більшості своїй озвучували ціни попиту в раніше сформованих межах – від 4 900 грн / т з урахуванням вартості доставки на підприємство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *