АМКУ оштрафує фармкомпанію “Здоров’я” на 10 млн грн за копіювання упаковки “цитрамон” від “Дарниці”

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафує ТОВ “Фармацевтична компанія” Здоров’я “на 10,191 млн грн за копіювання упаковки препарату” Цитрамон “виробництва фармкомпанії” Дарниця “.

Відповідне рішення комітет прийняв на засіданні в п’ятницю.

Згідно з повідомленням АМКУ, фармакологічна компанія “Здоров’я” використовувала для свого лікарського засобу “Цитрамон-Здоров’я” упаковку, оформлення якої було дуже схожим на те, яке використовує його конкурент – ЗАТ “Фармацевтична фірма” Дарниця “для лікарського засобу” Цитрамон-Дарниця “.

“До комітету звернулася фармакологічна компанія” Дарниця “, яка звернула увагу на наявність в аптечних мережах добре відомого рядовим споживачам лікарського засобу під назвою” Цитрамон “, упаковка якого оформлена в схожому з їх продуктом стилі”, – повідомляє АМКУ

Проаналізувавши наявні матеріалами справи, АМКУ прийняв рішення про можливість змішування двох упаковок “Цитрамон” та наявності порушення в діях ТОВ “Фармацевтична компанія” Здоров’я “.

“Питання подібності окремого елемента упаковки (знак” Цитрамон “) відповідача зі знаком для товарів і послуг” Цитрамон “заявника був предметом розгляду судової справи. Судами також було встановлено змішування за наведеними елементами, яке корелює з підходом Комітету при розгляді справи про порушення ТОВ” Фармацевтична компанія “Здоров’я” закону “Про захист від недобросовісної конкуренції”, – підкреслили в АМКУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *