Американці купили в України титанової руди на $ 100 мільйонів

ТОВ виробничо-комерційна фірма “Велта” підписала 5-річний контракт з міжнародним рудним трейдером Traxys Group на поставку ільменіту (сировина для виробництва титану – Delo.ua) вартістю $ 100 млн для потреб ринку Північної Америки. Кінцевим споживачем сировини за умовами угоди стане хімічний гігант The Chemours Company.

Підставою для довгострокового контракту став зростаючий попит на білий пігмент на ринку США, він створюється на основі двоокису титану і використовується у виробництві лакофарбових покриттів і промислового пластика.

Компанія “Велта” працює на американському ринку сім років. “З огляду на те, що Північна Америка є одним з найбільш стійких і швидкозростаючих ринків, ми прийняли рішення про перехід до довгострокового контракту, який додасть стабільності в роботі компанії. – Упевнений генеральний директор компанії” Велта “Андрій Бродський. – Головна конкурентна перевага” Велта ” в тому, що ми є виробником якісного високотітаністого сировини, яке на сьогодні є дефіцитним в світі і дуже затребувано на ринку США “.

Американські партнери відзначили надійність партнера. “Пігмент двоокису титану є ключовим бізнесом нашої групи. Ми повністю задоволені співпрацею з таким професійним і надійним партнером, як” Велта “, – зазначив Ілай Скорніцкій, глава підрозділу промислових металів компанії Traxys.

Кінцевим споживачем сировини за контрактом є компанія Chemours, один з найбільших світових виробників двоокису титану. Під брендом Ti-Pure ™ хімічний гігант створює високоякісний TiO2, це яскраві та ефективні пігменти для ринків лакофарбового покриття, пластмас і ламінатів. Річні продажі компанії перевищують $ 6,5 млрд.

Компанія “Велта” з 2012 року займається видобутком і переробкою титанової сировини на Бірзулевском родовищі (Кіровоградська область). Також компанія володіє ліцензією на промислову розробку Лекаревский родовища ільменіту. З 2019 по 2019 рік компанія видобула мільйон тонн ільменіту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *