Amazon зареєструвала в Україні “хмарну” компанію

Американська корпорація Amazon зареєструвала юридичну особу в Україні. Про це передає AIN.UA з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, ці дані також підтверджуються інформацією з державних реєстрів.

У AIN.UA відзначають, що в Україні зареєстровано один з підрозділів Amazon, що відповідає за “хмарні послуги” – AWS (дохід цього підрозділу за 2020 рік склав близько $ 45 млрд).

Йдеться про компанії ТОВ “Амазон Дата Сервісес Україна”. Вона зареєстрована в Україні в грудні 2020 року. Директор представництва – Денис Головатюк.

Основний вид діяльності фірми – КВЕД 63.11 (обробка даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність). Його часто як основний або супутній вибирають представники інтернет-бізнесу.

Кінцевий бенефіціар компанії – А100 РОУ ІНК., Або ж A100 Row, Inc., яка імовірно є одним з юросіб Amazon, зареєстрованим в Делавері. У 2019 Amazon запускала підрозділ в Естонії і Латвії з подібною назвою: Amazon Data Services Estonia і Amazon Data Centre Latvia, і вони також було зареєстровано на A100 Row Inc.

Підрозділи компанії в інших країнах також називаються так само, наприклад, Amazon Data Services India або Amazon Data Services Czech Republic.

Компанія “Амазон Дата Сервісес Україна» не зареєстрована як платник ПДВ (податок на додану вартість. – Delo.ua), і за 2020 рік у неї, за даними податкової, немає доходів і прибутку.

За даними AIN.UA, компанія Amazon НЕ буде запускати в Україні свій e-commerce, основна мета реєстрації компанії в Україні – популяризація AWS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *