“Алло” починає торгувати продуктами харчування та алкоголем

Компанія Алло початку продажу продуктів харчування та алкоголю на власному маркетплейсе allo.ua. Відповідну інформацію підтвердили в прес-службі групи компаній Алло.

Про це повідомив портал RAU.

“Ми дійсно запускаємо продаж їжі та алкоголю на allo.ua: на сайті вже є розділ” Продукти харчування та алкоголь “. В період карантину ця категорія значно зросла: як в попиті наших клієнтів, так і з точки зору асортименту. До того ж, в період жорстких карантинних заходів ми приділили цій категорії особливу увагу і надали нашим покупцям можливість купувати на allo.ua продуктові набори для себе і близьких “, – повідомили виданню в прес-службі” Алло “.

На даний момент продаж даних товарних категорій відбувається в тестовому режимі в розділі “Дім і сад”, так як зараз проводиться його наповнення. Незабаром має з’явитися окрема вкладка на головній сторінці маркетплейса.

Компанія робить акцент на продуктах з довгим терміном зберігання, таких як кава і чай, закуски і снеки, бакалійна група, кондитерські вироби. У той же час Алло планує розширювати асортимент продуктів харчування і доставляти їх клієнтам в найкоротші терміни.

“Ми вже зібрали солідну кількість категорій в цьому порталі:” Продукти харчування “,” Алкоголь “,” Спортивне харчування “,” Дитяче харчування “та інші. Говорячи про асортимент і реалізацію, можемо сказати, що товарні позиції, в основному, розміщені від наших партнерів у форматі marketplace. Всі партнери обов’язково мають ліцензію на роздрібну торгівлю, вся алкогольна продукція сертифікована і представлена ​​від відомих світових та українських брендів, ми за цим слідкуємо “, – додали в прес-службі Алло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *